Szukaj

Koszmarna wiadomość dla fanów Tańca z Gwiazdami: Michał Malitowski nie wraca do programu!

Michał Malitowski Taniec z Gwiazdami 9

Michał Malitowski Taniec z Gwiazdami 9

Dlaczego Michał Malitowski zniknął z Tańca z gwiazdami?

Smutna wiadomość dla fanów Tańca z Gwiazdami. W najbliższym odcinku znów nieobecny będzie Michał Malitowski. Co dalej z karierą tancerza w show?

W zeszły piątek ruszyła 9. edycja Tańca z Gwiazdami emitowana w telewizji Polsat. Już pierwszy odcinek dostarczył nam nie tylko sporo emocji, ale i zaskoczeń. W panelu jurorskim obok Iwony Pavlovlić, Andrzeja Grabowskiego i Oli Jordan zabrakło Michała Malitowskiego.

Tancerz doznał ponoć kontuzji i musi być pod stałą kontrolą specjalistów. Nie jest to pierwszy raz, kiedy mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich nie pojawia się w show. Podobnie było już w poprzednich edycjach, jednak Michał po tygodniu nieobecności wracał do pracy. Tym razem sytuacja jest najwyraźniej nieco poważniejsza, bo jak informują Wirtualne Media – juror znów nie będzie oceniał uczestników:

Na ten moment nie udzielam informacji na temat stanu zdrowia Michała. Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich, dlatego zrozumiem jeżeli stacja znajdzie zastępstwo na jego miejsce – zdradziła jego menadżerka.

Myślcie, że Polsat podziękuje Malitowskiemu i zatrudni nowego eksperta? Czekamy z niecierpliwością na decyzję stacji. Jeszcze bardziej czekamy jednak na nowe tańce uczestników, które być może znów będą głośno komentowane przez Pavlović i Grabowskiego.

To wszystko już w najbliższy piątek o 20:05.

TYLKO U NAS! Michał Malitowski nie pojawił się w pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami 9”! Co się stało?! [WIDEO]

Polsat szykuje nowy hit! Gwiazdy „World of Dance” na konferencji: Edyta Herbuś, Olga Kalicka, Rafał Kamiński

Iwona Pavlović właśnie założyła profil na Instagramie. W ciągu „Tańca z gwiazdami” jej licznik rozgrzał się do czerwoności


Michał Malitowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Michał Malitowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Michał Malitowski - Word of dance

Michał Malitowski - Word of dance

Michał Malitowski – Taniec z gwiazdami 8, ćwierćfinał

Michał Malitowski – Taniec z gwiazdami 8, ćwierćfinał

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×