Szukaj

Szok! Michał Malitowski OFICJALNIE zrezygnował z „Tańca z gwiazdami” w trakcie trwania programu! Kto go zastąpi w jury?

Michał Malitowski rezygnacja z Tańca z gwiazdami

Michał Malitowski rezygnacja z Tańca z gwiazdami

Michał Malitowski odchodzi z Tańca z Gwiazdami

Michał Malitowski wydał oświadczenie, w którym poinformował, że odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Tancerz wyjaśnił powód swojej zaskakującej decyzji. Co się stało?

Przystojny Michał Malitowski był jednym z ulubionych przez widzów Polsatu jurorów tanecznego show Taniec z Gwiazdami. Niestety dla fanów tancerza nie mamy dobrych wiadomości. Ukochany ekspert właśnie zrezygnował z udziału w tanecznym show. Michał wystosował w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Już pierwszy odcinek 9. edycji programu Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars wzbudził wśród widzów sporo emocji. Były piękne tańce gwiazd, „1” dla Justyny Żyły, ale i pojawiła się wielka zagadka – za stołem jurorskim zabrakło Michała Malitowskiego. Wówczas podano informację, że Michał jest kontuzjowany, w związku z tym nie mógł uczestniczyć w premierowym odcinku. Teraz już wiadomo, że tancerz nie powróci do jurorskiego panelu także w drugim epizodzie programu. Takie informacje podał Polsat, a teraz sam zainteresowany zabrał głos w temacie. Tancerz zamieścił w sieci oficjalne oświadczenie:

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami – napisał Michał.

Fani tanecznego show zastanawiają się obecnie, kto zastąpi fenomenalnego jurora, który był ozdobą wizualną jak również podporą merytoryczną całego widowiska. Niestety, produkcja programu nie wyjawiła jeszcze, kto zastąpi tancerza w roli jurora. Być może Polsat  zdecyduje się na wyłącznie trzyosobowe jury, które sprawnie poradziło sobie w 1 odcinku.

O tym przekonamy się już w piątek.

Odchudzona Dominika Tajner wyciska siódme poty w objęciach przystojnego trenera „Tańca z Gwiazdami”! Wiedzieliście, że jest gibka jak gimnastyczka?

TYLKO U NAS! Michał Malitowski nie pojawił się w pierwszym odcinku „Tańca z Gwiazdami 9”! Co się stało?! [WIDEO]

Justyna Żyła rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”?! Sprawdziliśmy, co dzieje się na planie show! Już wszystko jasne!


Michał Malitowski – finał World of Dance

Michał Malitowski – finał World of Dance

fot. AKPA

scena z: Rafał Roofi Kamiński, Edyta Herbuś, Michał Malitowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Malitowski - Word of dance

Michał Malitowski - Word of dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×