Szukaj

Meghan Markle usunęła księżną Kate z Instagrama! Brytyjski tabloid odkrył coś jeszcze bardziej sensacyjnego!

Meghan Markle i książę Harry przestali śledzić na Instagramie księżną Kate i księcia Williama. Czyżby konflikt między małżonkami trwał nadal? Zobacz, co się stało. 
Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate są od jakiegoś czasu bacznie obserwowane, a wszystko przez podejrzenie, że są w ostrym konflikcie. Żadna z nich się do tego nie przyznaje, a publicznie starają się zawsze zachowywać po przyjacielsku i być w dobrej komitywie. Ostatnio fani zauważyli, ze Meghan nie obserwuje Kate na Instagramie! Czy to eskalacja sporu? Nic bardziej mylnego!

Książę Harry i Meghan Marke zainicjowali na swoim Instagramie akcję i oznajmili, że będą obserwować wyłącznie te konta, które chcieliby wyeksponować i których ważność pragną podkreślić. W tym samym czasie zrezygnowali z obserwowania konta Kate i Williama, a także wszystkich pozostałych. I tak, na przykład, w maju, kiedy podjęli inicjatywę, wśród obserwowanych przez nich profili, były głównie konta prowadzone przez instytucje i ośrodki zajmujące się ochroną zdrowia psychicznego.

W czerwcu książęca para zaczęła obserwować konta związane ze społecznością LGBT. Lipiec był miesiącem należącym do organizacji i osób wspierających walkę o dobro ziemi, a zatem Meghan i Harry obserwowali, na przykład, konto World Wide Fund for Nature i profil Dr Jane Goodall.

1 sierpnia wszystkie obserwacje zniknęły, a Meghan i Harry zapytali swoich fanów, komu powinni poświęcić ten miesiąc na swoim Instagramie. Ciekawi jesteśmy, jaki padnie wybór.

Taka akcja ma głęboki sens, zważywszy, że Meghan i Harry, są obserwowani przez ponad 9 milionów internautów na swoim instagramowym koncie, a zatem przekaz ma bardzo szeroki oddźwięk.

Statystyki konta pary książęcej przedstawiają się następująco: 60 postów, 9,2 miliona obserwujących, 0 obserwowanych.

View this post on Instagram

The Duke of Sussex made a special visit to Sheffield today to see workers, academics and students doing their part to help their community. At Sheffield Children’s Hospital, The Duke supported the opening of a new wing that extends the resources available to patients and their families. This was an especially meaningful visit both publicly and personally as The Duke signed the visitors book that his mother, Diana Princess of Wales signed in 1989. At Sheffield Hallam University The Duke celebrated the incredible teaching and research staff and saw firsthand their Virtual Reality rehabilitation project. He also met with youth activists and academics working with the World Health Organisation and the UN to develop new technology to assist in aid work during crises around the world. Today was a prime example of just how many people work tirelessly behind the scenes to make this world better for others. We all have the opportunity to do something impactful every single day. “Nature needs your care. Animals need your attention. People need your light. The world needs your love… How can you make a difference in the world? Help one person at a time.” Matshona Dhliwayo Photo©️PA images / Empics – Doug Peters

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Zobacz: Nieznane zdjęcie Meghan i Harry’ego z Archiem trafiło na kartkę z podziękowaniami! Co za piękna rodzinna fotografia!

Zobacz: Chrzestny Archiego Harrisona ujawniony wbrew woli Meghan i Harry’ego! W Wielkiej Brytanii ogromne poruszenie!

Zobacz: Tabloidy dostrzegły zły znak w małżeństwie Meghan i Harry’ego! Powtarza się sytuacja ze związku Diany i Karola

 


Profil Instagram - Książęta Sussex

Profil Instagram - Książęta Sussex

Meghan Markle podczas premiery Króla Lwa

Meghan Markle podczas premiery Króla Lwa

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

×