Meghan Markle zrezygnowała z porodu domowego. Za jej decyzją krył się ważny powód

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle planowała poród domowy. Jej córeczka przyszła na świat w szpitalu. Dlaczego księżna zmieniła swoje zamiary?

Meghan Markle w lutym poinformowała, że jest w ciąży. Kilka tygodni później razem z mężem, Harrym, w rozmowie z Oprah Winfrey ujawnili, że powitają na świecie córkę. Chociaż od tego momentu księżna nie wypowiadała się na temat swojego stanu, kolorowa prasa podawała kolejne doniesienia.

Page Six, powołując się na anonimowego informatora, ogłosił, że księżna zdecyduje się na poród w domu. Chciała wszystko przygotować tak, by dziecko przyszło na świat na terenie ich posesji w Kalifornii. Markle nie przyjmowała do wiadomości żadnej innej możliwości:

Ona ma piękny dom w Kalifornii, to idealne miejsce na narodziny jej córeczki – ujawniła osoba z otoczenia małżonków.

Dlaczego Meghan Markle nie zdecydowała się na poród domowy?

Meghan Markle urodziła w piątek, 4 czerwca. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, dziewczynka urodziła się w szpitalu, o czym dumni rodzice poinformowali w oficjalnym komunikacie. Przekazali w nim m.in., że nad przebiegiem porodu czuwali lekarze i personel szpitala Santa Barbara Cottage:

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i odpoczywają w domu – para podzieliła się szczegółami w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Dlaczego żona Harry’ego zrezygnowała z porodu domowego? Prawdopodobnie na przeszkodzie, podobnie jak w przypadku narodzin Archiego, stanęły problemy zdrowotne. Kiedy księżna po raz pierwszy zaszła w ciążę w maju 2019 roku, planowała, że jej dziecko urodzi się w ich domu we Frogmore Cottage w Londynie w Anglii. To się jednak nie udało:

Plan Meghan polegał na tym, żeby Archiego urodzić w domu, ale wiesz, co mówią o najlepiej ułożonych planach. W końcu lekarze poradzili jej, aby udała się do szpitala, a wszystko, co ją interesowało, to bezpieczne dostarczenie Archiego na ten świat – mówi donosiciel Page Six.

Wszystko wskazuje na to, że i tym razem lekarze sprzeciwili się pomysłowi Meghan Markle.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×