Matka Justina Biebera naprawdę to zrobiła?! Imponujące odkrycie internautów wstrząsnęło siecią

Matka Justina Biebera

Matka Justina Biebera

Mama Justina Biebera nie przyznaje się do niego na Twitterze

Justin Bieber przez lata, w których zdobywał popularność, mógł pochwalić się wsparciem najważniejszej kobiety w swoim życiu – mamy Pattie Mallette. Czy to już przeszłość? Można się nad tym zastanawiać po tym, gdy światło dzienne ujrzała na pozór niewinnie wyglądająca aktualizacja statusu na Twitterze.

Okazuje się, że Mallette na swoim koncie zrobiła niezłe porządki. Jeszcze nie tak dawno, jak wskazują screeny krążące w sieci, w bio widniał komentarz:

Tak, jestem mamą Justina Biebera. Mam jeszcze wiele innych zalet oprócz tego, że jestem jego mamą, haha!

Teraz wpis zniknął. Zamiast niego jest tylko imię i naziwsko mamy Justina: Pattie Mallette. Fani zauważyli także, że kobieta polubiła post gwiazdora The Bachelorette Seana Lowe, który napisał, że:

Zanim chłopaki oświadczą się kobiecie, którą znają od kilku tygodni, powinni przyjść do mnie i pomóc mi czyścić dziecięcą kupę z dywanu w salonie, by upewnić się, że poważnie mówią: „Chcę mieć z tobą rodzinę”.

Dla Internautów nie ma wątpliwości. Polubienie tego posta oznacza, że nie akceptuje ona decyzji syna o szybkich zaręczynach z Hailey Baldwin. Ich zdaniem właśnie dlatego przestała przyznawać się do tego, że jest matką znanego piosenkarza.

Hailey Baldwin jest w ciąży?

Dodajmy, że Justin Bieber i jego nowa partnerka zakochali się niemal błyskawicznie. Jeszcze pół roku temu piosenkarz był w szczęśliwym związku z Seleną Gomez. Para rozstała się, a muzyk pocieszenie w ramionach Hailey. Miłość zakwitła do tego stopnia, że Bieber z modelką postanowili spędzić razem resztę życia, planując wkrótce ślub. Wśród powodów, dla których para chce tak szybko zalegalizować, oprócz łączącego ich uczucia oczywiście, wymienia się fakt, że Hailey spodziewa się dziecka.

Dla nich nie ma granic intymności. Justin Bieber pokazał namiętne zdjęcie ze swoją narzeczoną! Poszli na całość

Hailey Baldwin jest w ciąży? Reakcja Justina Biebera na pytanie reportera bardzo wymowna. Prawie doszło do przepychanki! [WIDEO]

Słodka zemsta? Nagie zdjęcia Justina Biebera trafiły na Instagram Seleny Gomez!


Matka Justina Bibera – Pattie Mallette

Matka Justina Bibera – Pattie Mallette

Justin Bieber i Hailey Baldwin na zakupach

Justin Bieber i Hailey Baldwin na zakupach

Justin Bieber i Hailey Baldwin na zakupach

Justin Bieber i Hailey Baldwin na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×