Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!
Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym...

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Marina Łuczenko znalazła się na linii ognia okrutnych hejterów! Dzielnie odparła atak zamykając im usta!

Marina, twarz syna LiamaMarina Łuczenko odpiera atak upierdliwych hejterów

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny niedawno zostali rodzicami ślicznego synka Liama. Od czasu swojego porodu piękna żona polskiego piłkarza cieszy się urokami swojego upragnionego macierzyństwa, relacjonując je skrupulatnie na Instagramie. Przypomnijmy jednak, że jeszcze w trakcie swojej ciąży Marina prosiła fanów o uszanowanie jej prywatności. Jasno i wyraźnie stwierdziła również, że nigdy nie pokaże w sieci swojego dziecka. Okazuje się jednak, że po porodzie polska wag zdanie lekko zmieniła?!

Na profilu piosenkarki zaroiło się od słodkich zdjęć z synkiem, nie ma oczywiście twarzy dziecka, jednak są śliczne rączki, paluszki, nóżki oraz inne słodkie fragmenty ukochanego bobaska. Widać, że Marina jest obecnie bardzo szczęśliwą żoną i mamą, jednak nasilająca się krytyka i napływający w jej kierunku hejt internautów czasami spędza jej sen z powiek. W związku z tym Marina postanowiła odeprzeć atak.

Marina Łuczenko kolejny raz wyjaśniła dlaczego nie będzie pokazywać twarzy Liama:

Specjalnie ucięłam ze zdjęcia Liama żeby Was nie stresować haha.
A tak serio? Dajcie sobie co poniektórzy spokój z pytaniami, dlaczego nie pokazuję twarzy mojego dziecka. Jeżeli komuś trzeba tłumaczyć dlaczego tego nie robię to nie ma sensu nawet wchodzić w dyskusję. Takiego wyboru dokonała większość mam które funkcjonują w świecie medialnym.
Na całe szczęście dla mnie jak i dla większości tutaj obecnych mam i nie tylko, jest to oczywiste i nie jest to żadna fanaberia. Nie będę również prowadziła swojego profilu w taki sposób, by ku zadowoleniu nielicznym udawać, że w moim życiu nic się nie zmieniło, bo tak nie jest. Wszystkich nie zadowolę, nawet nie próbuję tak więc przypominam, że obserwowanie tego profilu nie jest obowiązkowe.
A Wam kochani dziękuję za wsparcie – napisała Marina pod swoim zdjęciem.

 Czy tym obszernym wpisem Marina Łuczenko zamknęła usta hejterom?

Marina uczciła pierwszy miesiąc Liama na Instagramie. Pokazała cudną pamiątkę

Marina z synem odwiedzili Wojciecha Szczęsnego! Polecieli do niego prywatnym samolotem

Brat Wojciecha Szczęsnego o jego synu. Jak podoba się mu imię Liam? [WIDEO]Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?

Komentarzy: 2


Gość | 12 sierpnia 2018, 08:47

Gdzie ma tą pomarszczona skórę bo nie widzę. Wygląda jak normalny noworodek. Bardzo dobrze robią że nie pokazują twarzy dziecka. Im mniej ludzie widzą tym lepiej. Nie mają co wówczas krytykować.


olaf | 11 sierpnia 2018, 23:49

Co to dziecko tej ukrainki, ma taką pomarszczona skórę, na głowie ???? po co pokazują te swoje dzieci ???? Nikt nie jest ciekawy !! Potem sa hejty !!! najpierw, cała strona zdjęć, a potem żale !! Nikt was nie chce oglądać, bo nie ma na co patrzeć !!!! a tym bardziej słuchać !! para buraków !!!!


Dodaj komentarz
×