Marian Lichtman wychodzi z trumny w nowym klipie: „Chciałem, żeby było z jajem”. Syn Krawczyka reaguje

Marian Lichtman

Marian Lichtman

Marian Lichtman tłumaczy się, dlaczego w swoim najnowszym teledysku, którego premiera już niedługo, wychodzi z trumny. Skąd taki pomysł?

Choć wydawać by się mogło, że 74-letni Marian Lichtman najlepsze lata kariery muzycznej ma już za sobą, kompozytor i wokalista nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno włączył się w kłótnię rodziny i przyjaciół zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka. Zrobiło się o nim głośno, a on postanowił wykorzystać rozgłos i nagrał nowy utwór.

Lichtman zaangażował Krawczyka Juniora, którego po śmierci przyjaciela objął opieką, do swojego nowego projektu. Mowa o piosence pod tytułem Wixa. Teledysk nakręcono ostatnio na cmentarzu żydowskim w Łodzi. Na planie był Krzysztof Krawczyk Junior, a były Trubadur wychodzi z trumny… Skąd taka wizja?

Dlaczego Marian Lichtman w teledysku do nowego utworu wychodzi z trumny?

Marian Lichtman wyjaśnił na łamach Faktu, dlaczego postanowił, że teledysk do najnowszego utworu jest nieco kontrowersyjny. Na przykład były Trubadur wychodzi z trumny i dołącza do konduktu.

Chciałem, żeby było wesoło, z jajem. Mój pogrzeb jest nietypowy, bo obok siebie idą katolicki ksiądz i żydowski rabin – mówił Lichtman – Idziemy w nim na zabawę, albo jak kto woli na wixę czy na party, bo utwór będzie miał też wersję w języku angielskim.

Krzysztof Krawczyk Junior w teledysku zagra na saksofonie, dając solowy popis na tle zabytkowych nagrobków żydowskiego cmentarza. W rozmowie z tabloidem mówi, że wzięcie udziału w projekcie bardzo mu się spodobało:

Cieszę się, że mogłem być częścią tego teledysku. Jest to dla mnie nowość. Pan Marian Lichtman jest dla mnie prawdziwym przyjacielem. Jestem bardzo ciekawy efektu końcowego, nie mogę się doczekać, kiedy teledysk pojawi się w internecie – zachwycał się junior.

Premiera będzie miała miejsce najprawdopodobniej po wakacjach. Wstawanie z trumny to jednak mało dla Mariana Lichtmana. Zapowiada, że nagra też wersję po angielsku.

Jesteśmy dopiero na początku drogi, więc jeszcze nie możemy powiedzieć, kiedy [teledysk] będzie miał premierę. Na pewno po wakacjach. Już teraz dziękuję wspaniałej ekipie, która pomaga mi z całym zaangażowaniem – podsumował muzyk.

Już się nie możemy doczekać.


Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Komentarze

 • Znajomy pisze:

  Lithman i Igor jesteście Hienami na cmentarzu imprezę robić i kręcić jakiś tam filmików ,dlaczego nie dacie zmarłym spokoju ? To taki sam cmentarz jak każdy inny Litman Igor to jest żałoba za Ojcem i przyjacielem ?

 • Gość pisze:

  To co robia w dodatku na cmentarzu zydowskim tam leżą ludzie i ma być cisza a nie przestawienie czy impreza zgłosic to do Żydowskiego załozyciela to jest taki sam cmentarz jak kazdy inny kawał hu-ja 2 wariaty jaj se robia na cmentarzu Krawczyk Krzysztof Igor i Marian Lichtman ,wiecie co to oznacza depatnie i impreza po smierci Ojca i przyjaciela jestescie debilami niech ktos sie weznie za to brak słów………

 • Gość pisze:

  No cóż podobni są.

 • Gość pisze:

  Włos się na głowie jeży .ja też myślę że ich DNA to sto procent zgodności !

 • Gość pisze:

  lepiej niech zrobią dobie testy DNA bo podobieństwo jest uderzające, może się okazać że tatuś juniora nadal żyje.

 • Gość pisze:

  ta spółka nie skończy się dobrze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×