Siostra Magdaleny Żuk grzmi w mediach. Ujawnia kolejne skandaliczne zachowania śledczych! „Jest tam coś, czego nie chcą nam pokazać”

Magdalena Żuk była prostytutką?

Magdalena Żuk była prostytutką?

Siostra Magdaleny Żuk wyjawia sekrety postępowania w sprawie jej śmierci

Od tajemniczej i tragicznej śmierci Magdaleny Żuk minął już rok. Młoda Polka wyjechała na wakacje do Egiptu, z którego nie wróciła już do domu. Spekulacje na temat przyczyn jej śmierci i emocje z nią związane nie opadły, choć od dramatycznych wydarzeń minął już rok. Wciąż nie otrzymaliśmy wiarygodnej wersji zdarzeń, które rozegrały się w Egipcie, a rodzina nie może ruszyć do przodu i wciąż tkwi w piekle, które zgotowali jej egipscy śledczy. Brak należytej współpracy i zatajanie faktów nie pomagają zakończyć śledztwa.

Anna Cieślińska, siostra tragicznie zmarłej Magdaleny, w rozmowie z TVN24 wyjawiła, że Egipt odmawia im wglądu do dokumentacji, która mogłaby rzucić światło na wydarzenia, które skończyły się dla Żuk śmiercią. O jej istnieniu rodzina dowiedziała się z mediów:

Dowiedzieliśmy się o tym z mediów, bo one wiedzą więcej niż my jako strona postępowania i rodzina. Dla mnie to jest skandal. To na co my czekamy, czyli między innymi zapisy z monitoringów i zeznania świadków, nie zostało przekazane. Z jakiego powodu, nie mam zielonego pojęcia. Ciągle stoimy w tym samym miejscu. Moim zdaniem jest tam coś, czego nie chcą nam pokazać – wyjawiła

Okazuje się również, że Anna wie więcej na temat postępowania niż można by przypuszczać. Zasugerowała nawet, że wie co spotkało Żuk:

Jestem objęta tajemnicą postępowania i nie mogę mówić na ten temat – dodała chwilę później

Jak myślicie, dowiemy się co spotkało Magdalenę w Egipcie i dlaczego jej życie tak szybko dobiegło końca?

Kolejna zagadkowa śmierć w Egipcie! Piękna miss zginęła jak Magdalena Żuk…

Siostra wrzuciła wzruszający filmik z Magdaleną Żuk [WIDEO]

Magdalena Lamparska jest prawdziwą romantyczką: „W swoim życiu szukam filmowych sytuacji…” [WIDEO]


Magdalena Żuk nie żyje

Magdalena Żuk nie żyje

Magdalena Żuk pogrzeb zdjęcia

Magdalena Żuk pogrzeb zdjęcia

Magdalena Żuk - zginęła w Egipcie

Magdalena Żuk - zginęła w Egipcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×