Szukaj

Ulubiona przez widzów para odchodzi z „Dzień Dobry TVN”! Jej miejsce zajmą aż dwa nowe duety!

Marcin Meller oraz Magda Mołek wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali widzów Dzień Dobry TVN, że odchodzą ze śniadaniówki. Para dziennikarzy zdradziła także swoje najbliższe plany zawodowe na najbliższą przyszłość.
Dzień Dobry TVN kto odchodzi?

Dzień Dobry TVN kto odchodzi?

Widzowie Dzień Dobry TVN mają wielki powód do smutku. W czwartek wieczorem, stacja poinformowała, że od września, z zespołu prowadzących śniadaniówkę, zniknie jedna z najbardziej lubianych par. Jej miejsce zajmą dwa nowe duety. Nie wiadomo jeszcze, kim będą nowi prowadzący. Oficjalnie ogłoszono jednak, że w porannym paśmie nie zobaczymy już Magdy Mołek oraz Marcina Mellera.

Magda Mołek poinformowała fanów o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezenterka wyjawiła także powód rezygnacji oraz wymieniła najbliższe plany zawodowe:

Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę.
Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller arbuz też.
To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem.
Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️ – napisała Magda.

View this post on Instagram

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem ???? Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Podobnie zrobił Marcin Meller. Dziennikarz na swoim Instagramie wkleił piękną fotkę z Magdą Mołek, opatrując ją osobistym komentarzem:

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z Dzień Dobry TVN. W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magdą Mołek. Uspokajam, że Drugie Śniadanie Mistrzów w TVN 24 pozostaje bez zmian Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! – napisał Meller.

Pod postem dziennikarza pojawiły się wyrazy smutku oraz… gratulacje za tak radykalną decyzję:

  •  Chyba jako jedyna powiem BRAVO Uważam ze oboje marnowaliście swój talent w śniadaniówce.
  • Cenię was za mega inteligencję, dowcip i milion innych rzeczy i mam nadzieje ze teraz przyjdzie czas by wasze talenty były wykorzystane w 200% a nie jak do tej pory w 10
  • Trzymam kciuki za realizację nowych planów
  • Ale i tak Śniadania oglądam
  • A Pani Kinga nie chce odejść przypadkiem? P. S. Dla Pana wielki szacunek i życzę powodzenia w dalszej karierze
  • Szkoda bardzo lubię Państwa duet. Mam nadzieję, że to dobra decyzja dla Pana pozdrawiam
  • Najważniejsze, że Drugie Śniadanie bez zmian
  • Ja Państwa najbardziej lubiłam. Najlepsza dwójka prowadzących  trzymam za Państwa kciuki!
  • Szkoda! Uwielbiam was
  • Uuu…no to już nie będzie takie samo DDTVN

Czekamy na oficjalnie ogłoszenie następców duetu Mołek i Meller. Na giełdzie nazwisk są, m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Anita Werner, Małgorzata Ohme, zaś wśród panów: Olivier Janiak, Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak.

Zobacz: Przełomowy wywiad! Magda Mołek pierwszy raz o minusach macierzyństwa i małżeństwie z cenionym prawnikiem!

Zobacz: Wielki dramat Magdy Mołek! Dziennikarka poinformowała o swojej poważnej chorobie! Wszystko przez weekendowe wydanie DDTVN!

Zobacz: Magda Mołek ma troje dzieci! Gwiazda wyznała swoją słodką tajemnicę!


Marcin Meller I Magda Mołek odchodzą z Dzień Dobry TVN

Marcin Meller I Magda Mołek odchodzą z Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Marcin Meller w studiu Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Marcin Meller w studiu Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Magda Mołek

Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Magda Mołek

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×