Szukaj

Ulubiona przez widzów para odchodzi z „Dzień Dobry TVN”! Jej miejsce zajmą aż dwa nowe duety!

Dzień Dobry TVN kto odchodzi?

Dzień Dobry TVN kto odchodzi?

Marcin Meller oraz Magda Mołek wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali widzów Dzień Dobry TVN, że odchodzą ze śniadaniówki. Para dziennikarzy zdradziła także swoje najbliższe plany zawodowe na najbliższą przyszłość.

Widzowie Dzień Dobry TVN mają wielki powód do smutku. W czwartek wieczorem, stacja poinformowała, że od września, z zespołu prowadzących śniadaniówkę, zniknie jedna z najbardziej lubianych par. Jej miejsce zajmą dwa nowe duety. Nie wiadomo jeszcze, kim będą nowi prowadzący. Oficjalnie ogłoszono jednak, że w porannym paśmie nie zobaczymy już Magdy Mołek oraz Marcina Mellera.

Magda Mołek poinformowała fanów o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezenterka wyjawiła także powód rezygnacji oraz wymieniła najbliższe plany zawodowe:

Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę.
Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller arbuz też.
To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem.
Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️ – napisała Magda.

View this post on Instagram

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem ???? Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Podobnie zrobił Marcin Meller. Dziennikarz na swoim Instagramie wkleił piękną fotkę z Magdą Mołek, opatrując ją osobistym komentarzem:

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z Dzień Dobry TVN. W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magdą Mołek. Uspokajam, że Drugie Śniadanie Mistrzów w TVN 24 pozostaje bez zmian Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! – napisał Meller.

Pod postem dziennikarza pojawiły się wyrazy smutku oraz… gratulacje za tak radykalną decyzję:

  •  Chyba jako jedyna powiem BRAVO Uważam ze oboje marnowaliście swój talent w śniadaniówce.
  • Cenię was za mega inteligencję, dowcip i milion innych rzeczy i mam nadzieje ze teraz przyjdzie czas by wasze talenty były wykorzystane w 200% a nie jak do tej pory w 10
  • Trzymam kciuki za realizację nowych planów
  • Ale i tak Śniadania oglądam
  • A Pani Kinga nie chce odejść przypadkiem? P. S. Dla Pana wielki szacunek i życzę powodzenia w dalszej karierze
  • Szkoda bardzo lubię Państwa duet. Mam nadzieję, że to dobra decyzja dla Pana pozdrawiam
  • Najważniejsze, że Drugie Śniadanie bez zmian
  • Ja Państwa najbardziej lubiłam. Najlepsza dwójka prowadzących  trzymam za Państwa kciuki!
  • Szkoda! Uwielbiam was
  • Uuu…no to już nie będzie takie samo DDTVN

Czekamy na oficjalnie ogłoszenie następców duetu Mołek i Meller. Na giełdzie nazwisk są, m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Anita Werner, Małgorzata Ohme, zaś wśród panów: Olivier Janiak, Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak.

Zobacz: Przełomowy wywiad! Magda Mołek pierwszy raz o minusach macierzyństwa i małżeństwie z cenionym prawnikiem!

Zobacz: Wielki dramat Magdy Mołek! Dziennikarka poinformowała o swojej poważnej chorobie! Wszystko przez weekendowe wydanie DDTVN!

Zobacz: Magda Mołek ma troje dzieci! Gwiazda wyznała swoją słodką tajemnicę!


Marcin Meller I Magda Mołek odchodzą z Dzień Dobry TVN

Marcin Meller I Magda Mołek odchodzą z Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Marcin Meller w studiu Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Marcin Meller w studiu Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Magda Mołek

Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Magda Mołek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×