Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Niezręczne pytanie Wojewódzkiego o Lewandowską. Odpowiedź Sary Boruc raczej nie spodoba się Annie
Niezręczne pytanie Wojewódzkiego o Lewandowską. Odpowiedź Sary Boruc raczej nie spodoba się Annie

Niezręczne pytanie Wojewódzkiego o Lewandowską. Odpowiedź Sary Boruc raczej nie spodoba...

Niezręczne pytanie Wojewódzkiego o Lewandowską. Odpowiedź Sary Boruc...

Małgorzata Rozenek zmieniła stylistę i od razu widać efekty metamorfozy! Teraz to prawdziwa dama z klasą
Małgorzata Rozenek zmieniła stylistę i od razu widać efekty metamorfozy! Teraz to prawdziwa dama z klasą

Małgorzata Rozenek zmieniła stylistę i od razu widać efekty metamorfozy! Teraz...

Małgorzata Rozenek zmieniła stylistę i od razu widać...

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Małgosia Rozenek, Anna Kalczyńska
Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Małgosia Rozenek, Anna Kalczyńska

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Małgosia Rozenek,...

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia...

Dziś środa, 26.09.2018

W polskiej drużynie nie dzieje się dobrze. Konflikt na linii Lewandowski – Błaszczykowski zaostrzył się
Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski mają konflikt?

Wygląda na to, że poza tłumem oburzonych porażką w Moskwie kibiców, polska reprezentacja musi zmierzyć się jeszcze z wewnętrznymi problemami. Po meczu Polska-Senegal, w którym, nie bójmy się tego powiedzieć, poszło nam tragicznie, atmosfera w drużynie podobno się zagęściła. Wszyscy mówią jednak o tym, że konflikt między Robertem LewandowskimKubą Błaszczykowskim zaczyna eskalować do niebezpiecznych rozmiarów.

Kiedyś się przyjaźnili, ich rodziny były blisko. Teraz rozmawiają z grzeczności, a ziarno niepokoju zasiane w drużynie kiełkuje. Nikt jednak nie wie, dlaczego ich relacja wygląda tak jak wygląda. Nawet sami koledzy z drużyny:

Nie wiem, czy ktoś jest o coś zazdrosny, czy ktoś komuś nastąpił na odcisk, ale chłopaki się nie lubią. Trudno. Ważne, że umieją ze sobą grać. Kosa jest. Kto widzi ich na co dzień, od razu to zauważa. Pierwsze rysy na ich relacji pojawiły się po słowach Roberta, który w jednym z wywiadów poskarżył się, że po przeprowadzce musiał sam sobie radzić, a jego najlepszymi kolegami w drużynie są Niemcy. Kolejne rysy pojawiły się, gdy na Lewandowskiego rzucił się z pięściami Paragwajczyk Lucas Barrios, w obronie Roberta nie stanął ani Kuba, ani Piszczu – twierdzą zawodnicy w książce „Tajemnice Kadry”.

Myślicie, że konflikt pogłębi się po dramatycznej porażce z Senegalem? Czy może będzie to ostatecznym powodem do tego, żeby panowie podali sobie ręce i wreszcie zaczęli ze sobą rozmawiać?

Przez samobój Thiago Cionka Polska przegrała na Mundialu 2018. Piłkarz wreszcie skomentował swój koszmarny błąd

Ręce opadają… Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę to powiedział?

 

Tak zdenerwowanego Roberta Lewandowskiego dawno nie słyszeliśmy! Lewy dosadnie skwitował mecz Polaków z Senegalem

Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie, jak cierpiał Polski orzeł!Interesujesz się piłką nożną?

Komentarzy: 8


Aga | 21 czerwca 2018, 13:55

No I chyba dalej chłopaki odpoczywali. Na stadionie ewidentnie było widać, że nie umieJĄ,albo nie chcą ze sobą współpracować.


Gość | 21 czerwca 2018, 11:54

Lewandowski na rentę


okiem babskim | 21 czerwca 2018, 05:28

Jak oglądałam wczoraj poraz pierwszy zbliżenia kamery twarzy naszych piłkarzy podczas hymnu , bo nie interesuję się piłką, to wszystkie chłopaki raczej Ok z wyjątkiem Lewandowskiego. On jest z nich najbrzydszy….


Gość | 20 czerwca 2018, 17:48

Ja uważam że Lewandowski nie umie strzelec bramek dla naszej reprezentacji bo u nas milionów nie dostaje a tym samym grać mu się nie chce nie wiem dlaczego jest kapitan naszej drużyny


GośćM,. | 20 czerwca 2018, 14:58

JUZ NIE BREDZCIE GLUPOT I NIE WYMYSLAJCIE JAKIS DYRDYMALOW , PRZECIEZ NIE GRAJA 1-Y RAZ MECZ I BYLO DOBRZE ? POPROSTU ZAWALIL CIONEK I SZCZESNY NIE MOZNA ZGANIAC NA WSZYSTKICH !


ja | 20 czerwca 2018, 14:57

ja też nie przepadam za Lewandowskim , a jego żona uważająca siebie za najmądrzejsza jest wręcza znienawidzona przez kobiety , bo ile można wysłuchiwać jej wątpliwych mądrości życiowych które zebrała przez całe swoje bardzo długie życie ha ha ha


Gość | 20 czerwca 2018, 14:52

dla mnie Lewy zawsze czeka na gotowe , ale teraz też z wolnego nie trafił , nie to co Ronaldo , ale uważa się za geniusza, chociaż bez kolegów jak Kuba, Grzesiek , Grosik i inni , nic nie jest wstanie pokazać


Gość | 20 czerwca 2018, 14:28

Lewy , gdyby się dwoi i troił ,to przy takim wsparciu kolegów może sobie tylko pomarzyć o strzelaniu bramki ,lubię Kubę ale z całym szacunkiem wczoraj nie spełnił naszych nadziei tak zresztą jak inni zawodnicy.Nie czas teraz wywierać dawne nieporozumienia.Teraz trzeba się zmobilizować i zatrzeć ten blamaź i tego całej drużynie zyczę i mocno trzymam kciuki


Dodaj komentarz
×