Szukaj

Sekret rozwiązany! Już wiemy, dlaczego księżna Kate podczas chrztów swoich dzieci za każdym razem miała na sobie kremową kreację!

Księżna Kate kremowe kreacje podczas chrztu

Dlaczego księżna Kate na chrztach dzieci miała kremowe sukienki?

Księżna Kate w kremowej sukience królowała podczas chrztu swojego syna Louisa. Obserwatorzy zauważyli, że kolorystycznie jest ona podobna do tych, które nosiła także podczas chrztu księcia George’a i księżniczki Charlotte. Dlaczego tak się dzieje? Czyżby księżna nie miała innego pomysłu na te szczególne dla rodziny królewskiej wydarzenia?

Okazuje się, że za każdym razem o wszystkim decydował kolor ubranka, a właściwie sukienki, w które ubrane były jej dzieci. Przypomnijmy, że w przypadku księcia Louisa strój ten jest repliką sukienki z 1841 roku, wykonanej dla najstarszej córki królowej Wiktorii. Po raz ostatni oryginalny strój wykorzystano w 2004 roku – był zbyt delikatny, aby ktoś mógł go nosić dalej. Został więc zastąpiony przez nową wersję, którą wykonała Angela Kelly.

Stylizacja Kate na chrzcie Louisa

Nic więc dziwnego, że do tak wyszukanego stroju trudno znaleźć odpowiednie i pasujące ubranie. Kate poprosiła więc o pomoc jeden ze swoich ulubionych domów mody w Wielkiej Brytanii – Alexandra McQueena. Zaprojektowana suknia cieszyła oczy fanów stylu księżnej na całym świecie. Zwłaszcza, że w połączeniu z kapeluszem od Jane Taylor stylizacja prezentowała się obłędnie.

Dodajmy, że zanim księżna przekroczyła próg świątyni, zamieniła kilka słów z prowadzącym uroczystość arcybiskupem Canterbury. Kiedy usłyszała jak kapłan opisuje jej śpiące dziecko jako bardzo spokojne i zrelaksowane, dodała, że ma nadzieję, że tak pozostanie. Dodajmy, że księżnej podczas uroczystości towarzyszył jej mąż Willaim, a także dwójka pozostałych dzieci George i Charlotte. Oprócz nich w kaplicy pojawili się nowożeńcy: książę Harry i Meghan Markle, książę Karol i Camillia, rodzina Middleton, a także szóstka rodziców chrzestnych Louisa.

To najnudniejsza stylizacja księżnej Sussex? Meghan Markle robiła co mogła żeby przyćmić księżną Kate, ale tym razem została w tyle

Rodzina Królewska na chrzcie księcia Louisa. Piękna księżna Kate, stylowa Meghan i uśmiechnięta Camilla [ZDJĘCIA + WIDEO]

Nie tylko książę Louis był gwiazdą wieczoru. Charlotte i George błyszczeli na chrzcinach brata. Ich pasujące stroje rozczuliły wszystkich!


Księżna Kate i książę William na chrzcie księcia Louisa

Księżna Kate i książę William na chrzcie księcia Louisa

Księżna Kate – chrzest księcia Louisa

Księżna Kate – chrzest księcia Louisa

Księżna Kate – chrzest księcia Louisa

Księżna Kate – chrzest księcia Louisa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×