Księżna Camilla udowodniła, że jest najlepszą żoną pod słońcem. Rozbrajającym gestem potwierdziła swoją miłość do księcia Karola

Księżna Diana, Camilla Parker-Bowles, książę Karol

Księżna Diana, Camilla Parker-Bowles, książę Karol

Księżna Camilla, podczas jednej z oficjalnych podróży, w żartach zdradziła, dlaczego jest taką dobrą żoną dla księcia Karola. Zobaczcie, co powiedziała.

Księżna Camilla jest druga żoną księcia Karola. W jego sercu zastąpiła księżną Dianę, w sercach poddanych niekoniecznie. Sama twierdzi jednak, że jest bardzo dobrą partnerką.

Zobacz: Książę Karol nie miał litości dla księżnej Diany. Upokorzył ją w bardzo intymnej sytuacji

Dlaczego Księżna Camilla jest dobrą żoną?

Księżna Kornwalii żartowała sobie z bycia „dobrą żoną” podczas wizyty we wtorek na ekologicznej farmie serów.

Księżna Camilla w fabryce sera

Księżna Camilla w fabryce sera

Camilla odbyła tournée po The Bath Soft Cheese Company w Kelston w Somerset, gdzie poznała miejscowe dzieci w wieku szkolnym, uczące się o procesie produkcji sera. Księżna otrzymała pudełko czterech różnych serów i opowiedziała o swoim mężu, księciu Walii.

W tej chwili nie ma go, jest w Japonii, ale mogę być dobrą żoną i dzielić się nimi z nim po jego powrocie – zażartowała.

Brytyjskie portale zwracają uwagę, że tak troskliwie o Karolu nie wypowiadała się nigdy księżna Diana. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że ponad 20 lat temu w rodzinie królewskiej panowały sztywniejsze zasady i możliwość konfrontacji i żartowania z poddanymi zdarzała się niezwykle rzadko.

Księżna Camilla i książę Karol na romantycznym zdjęciu

Księżna Camilla i książę Karol na romantycznym zdjęciuKsiążę Karol przebywa obecnie w Tokio, poleciał na dwa dni, aby wziąć udział w ceremonii intronizacji cesarza Naruhito, ale Camilla, która wcześniej przyznała, że ​​boi się latania, nie zawsze towarzyszy mu podczas zagranicznych podróży.

Księżna miała także swoje wcześniejsze zobowiązania w Bath, odwiedzała farmę po wizycie w Royal United Hospital, gdzie otworzyła nowy szpital – Royal National Hospital for Rheumatic Diseases i Brownsword Therapies Centre.

Zobacz: Książę Karol i księżna Camilla gruchali jak dwa gołąbki na oficjalnym wyjściu. Tak świętowali 14. rocznicę ślubu!

Księżna Camilla na farmie serów – jakie wrażenie zrobiła?

Dyrektor zarządzająca Hugh Padfield powiedziała, że wizyta Camilli była przywilejem, a ona sama bardzo miła i wdzięczna za ser w prezencie.

Powiedziała, że ​​Merry Wyfe jest jej ulubionym – mówiła po wizycie księżnej – Merry Wyfe myje się cydrem produkowanym na farmie co drugi dzień przez cztery tygodnie. Kilka razy wspomniano, że książę Karol jest fanem śmierdzącego sera. Wcześniej wypróbował nasz ser, a ona powiedziała:„ Pamiętam, że miał to… naprawdę mu się smakowało.

Okazuje się, że księżna Camilla bardzo dobrze radzi sobie w reprezentowaniu rodziny królewskiej.

Zobacz: Książę Karol bez koszulki i księżna Camilla w bikini na plaży! To zdjęcie będzie ciągnąć się za nimi latami!

Księżna Camilla w fabryce sera

Księżna Camilla w fabryce sera


Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Księżna Camilla jako anioł

Księżna Camilla jako anioł

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×