„Kropka nad i” nagle zniknęła z anteny! Nie mamy najlepszych informacji dla fanów Moniki Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Ostatni odcinek Kropki nad i z Moniką Olejnik nie pojawił się w telewizji. Co się stało? Nie mamy najlepszych informacji dla fanów dziennikarki i jej formatu.

Monika Olejnik, to znana i ceniona polska dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa oraz felietonistka, którą publiczność kojarzy głównie jako prowadzącą program Kropka nad i. Wiosną 2021 roku dziennikarka przeprowadzała wywiady z przedstawicielami kultury w programie Monika Olejnik. Otwarcie w serwisie TVN 24 Go. Gwiazda publikuje również swoje felietony o tematyce politycznej na łamach Gazety Wyborczej, przygotowując wcześniej razem z Agnieszką Kublik wywiady z cyklu Dwie na jednego. W 2007 roku została wydana książka pod tym samym tytułem, zawierająca 25 wywiadów przeprowadzonych przez Olejnik i Kublik.

Prywatnie gwiazda telewizji TVN od 1996 roku związana jest z o piętnaście lat młodszym dziennikarzem, Tomaszem Ziółkowskim. 65-latka ma syna Jerzego z jej pierwszego małżeństwa z polskim dziennikarzem muzycznym Grzegorzem Wasowskim.

Dlaczego Kropka nad i zniknęła z TVN24?

Monika Olejnik ma za sobą wygrany proces sądowy z TVP. Publiczny nadawca zasugerował w jednym z programów, że kamienica, w której mieszka dziennikarka, była powiązana z prywatyzacją mającą nielegalne źródło. Dziennikarka nie pozostawiła sprawy bez odpowiedzi, kierując do sądu wniosek o wytoczenie sprawy sądowej Telewizji Polskiej. Prowadząca program Kropka nad i wyszła z tej sytuacji zwycięsko, o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

Tym razem gwiazda TVN zaskoczyła swoich fanów znacznie mniej przyjemną informacją, ogłaszając, że zachorowała na COVID-19. Zły stan zdrowia Moniki Olejnik niestety uniemożliwił emisję ostatniego odcinka programu Kropka nad i, emitowanego od poniedziałku to czwartku o godzinie 20.00 przez stację TVN24.

Kochani, dopadł mnie COVID-19. Dziękuję za wszystkie pytania, co się stało – dlaczego nie było »Kropki nad i« w TVN24? Obroniłam się przed COVID-em w najgorszych czasach pandemii, a teraz nagle w najmniej oczekiwanym momencie… Lekki katar, nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… Na szczęście czuję się dobrze i, mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce – napisała na swoim Instagramie dziennikarka

Monik Olejnik dodała, że jej partnera ominęła choroba i Tomasz Ziółkowski jest zdrowy. Gwiazda zaapelowała do swoich obserwatorów, aby dbali o swoje zdrowie, ponieważ pandemia nadal trwa.

Tomek zdrowy, cztery testy – wszystkie negatywne. Bądźcie, proszę ostrożni, dbajcie o siebie. Niestety wracają wspomnienia w maseczkach. Tyle miałam, tyle miałam ciekawych planów w tym tygodniu.

Mamy nadzieję, że uwielbiana przez widzów dziennikarka jak najszybciej wróci do formy i już niebawem będziemy mogli ponownie ją oglądać w programie Kropka nad i. Życzymy jej bardzo dużo zdrowia!


Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Monika Olejnik – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Tomasz Ziółkowski i Monika Olejnik – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Tomasz Ziółkowski i Monika Olejnik – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×