Partner Klaudii El Dursi szybko nie pojawi się na salonach. Na drodze stanęły przeszkody trudne do pokonania. Gwiazda już dłużej tego nie chce ukrywać

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Jackiem Leszczyńskim. Prezenterka i jej ukochany nigdy nie pojawiają się razem na salonach. Gwiazda zdradziła, dlaczego przystojniak jej nie towarzyszy podczas branżowych imprez.

Klaudia El Dursi zyskała popularność w momencie, gdy pojawiła się na castingu do programu Top Model. Już w pierwszej chwili swoją egzotyczną urodą i idealną figurą oczarowała jury do tego stopnia, że otrzymała Złoty Bilet. Dzięki temu mogła bez dalszych eliminacji zamieszkać w domu modelek. Zachwyceni byli również widzowie popularnego programu, a stacja szybko dostrzegła w niej ogromny potencjał. Chociaż show nie udało się wygrać, to i tak na stałe znalazła miejsce w show-biznesie.

Egzotyczna piękność od jakiegoś czasu idealnie sprawdza się w roli prezenterki. Od czterech sezonów możemy oglądać ją jako gospodynię formatu Hotel Paradise, który cieszy się niesłabnącą popularnością i wysoką oglądalnością. Dzięki tej pracy El Dursi już na zawsze znalazła swoje miejsce w show-biznesie i regularnie gości również na branżowych imprezach.

Klaudia El Dursi wyjaśnia, dlaczego nie zabiera partnera na ścianki

Klaudia jest nie tylko rozchwytywaną gwiazdą TVN, ale też spełnia się w życiu prywatnym. Ma dwóch synów i jest w szczęśliwym związku ze swoim partnerem.

El Dursi po raz pierwszy została mamą, gdy miała zaledwie 20 lat. Dawno nie jest związana z ojcem starszego syna – Dawida, który ma już 11 lat. Teraz wiedzie szczęśliwe życie u boku Jacka Leszczyńskiego, który jest ojcem jej 6-letniego syna Jasia.

Klaudia El Dursi pokazała partnera po metamorfozie

Klaudia El Dursi pokazała partnera po metamorfozie

Chociaż Klaudia uwielbia pozować przed obiektywem i dodaje na Instagramie sporo zdjęć, to rzadko można zobaczyć na nich jej ukochanego. Nigdy też nie towarzyszy on jej na branżowych imprezach. Prezenterka wytłumaczyła, dlaczego tak jest:

Oj, musi minąć jeszcze trochę czasu, zanim Jacek będzie gotowy wyjść ze mną na salony. Nie wiem, czy jest już gotowy na starcie z blaskiem fleszów i fotoreporterami. Jacek z natury lubi towarzystwo bliskich. Niespecjalnie chce poznawać nowe osoby, a nie oszukujmy się na imprezach biznesowych, to jest standard. Jacek jest zamknięty w sobie i nie wszystkich do siebie dopuszcza. Ale może kiedyś uda mi się go wyciągnąć – zdradza w rozmowie z Faktem.

Nie pozostaje nic innego jak czekać na debiut Jacka na salonach. Na pewno jego pojawienie się obok Klaudii będzie sporym wydarzeniem i będzie musiał się przygotować na dużą ilość zdjęć. Na razie jednak wszystkie przeszkody związane z brylowaniem w blasku fleszy wydają się trudne do pokonania dla introwertycznego przystojniaka.


Klaudia El Dursi z partnerem

Klaudia El Dursi z partnerem

Klaudia El Dursi pokazała partnera

Klaudia El Dursi pokazała partnera

Klaudia El Dursi pokazała partnera

Klaudia El Dursi pokazała partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×