Co się dzieje z Kingą Dudą? Córka pary prezydenckiej nagle zniknęła z życia publicznego. Oto powód

Dlaczego Kinga Duda zniknęła z życia publicznego?

Dlaczego Kinga Duda zniknęła z życia publicznego?

Dlaczego Kinga Duda wycofała się z życia publicznego?

Jeszcze nie tak dawno, za sprawą swojego ojca, niemal każdy jej krok był pilnie obserwowany przez media, przez co często spadała na nią fala krytyki. Niedawno usunęła się w cień. Kinga Dudabo o niej mowa, od miesięcy przebywa z dala od świata mediów. Dlaczego?

Wszystko zaczęło się podobno od wydarzenia z końca ubiegłego roku. Wówczas media obiegły informacje, że to właśnie córka prezydenta będzie reprezentować Uniwersytet Jagielloński w ważnym międzynarodowym konkursie, którego finał odbył się w Wiedniu. Część osób zaczęła wysyłać gratulacje, gdzie w tym samym czasie kolejna część zdecydowała się ją skrytykować.

Celem konkursu jest popularyzacja międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów. Praca nad kazusem konkursowym w jak największym stopniu przypominać ma pracę profesjonalnych prawników i odbywa się w całości w języku angielskim. Dzięki konkursowi studenci mogą nawiązać pierwsze zawodowe kontakty. Oprócz tego uczestnictwo w nim stanowi niezapomnianą przygodę i doświadczenie kształtujące nierzadko całą przyszłą karierę – możemy przeczytać na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pojawiły się głosy, że dziewczyna została dostrzeżona przez wykładowców jedynie za sprawą ojca, który pełni funkcję polskiego prezydenta. Serwis Pikio twierdzi, że fala hejtu, która zalała córkę pary prezydenckiej, podobno niezwykle dotknęła zarówno Kingę, jak i jej rodziców.

Kinga Duda wycofała się więc całkowicie ze świata mediów, nie dając tabloidom pożywki do plotkowania na temat jej życia prywatnego. Redakcje nie wspominają ani o jej sukcesach, ani o ewentualnych porażkach. Dostęp do profilu Kingi na Instagramie został ograniczony jedynie dla osób, od których córka prezydenta zaakceptuje prośbę o obserwowanie.

Co więc dzieje się z Kingą Dudą? Podobno wycofanie się z mediów i przerwa od wizyt w Pałacu Prezydenckim to celowy zabieg. W ten sposób córka Andrzeja i Agaty może w pełni skupić się na edukacji.

Czy to był słuszny wybór?

Wow! Kinga Duda z partnerem zachwycili na balu studenckim! Gorąca czerwień to zdecydowanie jej kolor!

Szok! Kinga Duda jest źle traktowana na uczelni! „Zachowują się nieprzyzwoicie”

Kinga Duda odniosła ogromny międzynarodowy sukces! Dziewczyna idzie jak burza! Słynny tata ma wielki powód do dumy!

Na oficjalnych spotkaniach zawsze elegancka, a na weselu? Agata Duda zaszalała z kreacją na imprezie kuzyna


Łukasz Mężyk z Kingą Dudą

Łukasz Mężyk z Kingą Dudą

Kinga Duda czerwona sukienka

Kinga Duda czerwona sukienka

Kinga Duda z partnerem na balu UJ

Kinga Duda z partnerem na balu UJ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×