„Rewia” ujawnia przyczynę rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Co stanęło im na przeszkodzie do wspólnego szczęścia?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Adriana Kalska potwierdziła rozstanie z Mikołajem Roznerskim. Dopiero teraz wyszło na jaw, co tak naprawdę zawarzyło na ich relacji. Poznajcie powód, przez który ich uczucie wygasło.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przez kilka lat tworzyli udany związek. Poznali się na planie serialu M jak miłość, dzięki któremu zdobyli popularność. To tam wcielają się w małżeństwo Chodakowskich. Miłość z ekranu przeniosła się do ich realnego życia. Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje o tym, że się rozstali. Doniesienia te po zaledwie kilku godzinach potwierdziła sama zainteresowana:

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Wielu fanów M jak miłość zastanawiało się, czy ich prywatna relacja nie wpłynie na serial. Jak udało dowiedzieć się Super Expressowi, ich wątek nie zniknie z ekranu, a wręcz przeciwnie – ponownie rozkwitnie:

[W najbliższych odcinkach] Iza i Marcin będą przeżywać ponowne zakochanie, bo przecież ledwo co się pogodzili. Wątpliwym jest, że scenariusz na najbliższe odcinki „M jak miłość” obejmuje ponową kłótnię i rozstanie Chodakowskich. Wręcz przeciwnie, u Izy i Marcina powinno być lepiej niż kiedykolwiek. Jest to bardzo trudna sytuacja dla aktorów, ponieważ prywatnie spędzili ze sobą wiele cudownych chwil, które skończyły się rozstaniem.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – dlaczego się rozstali?

Mikołaj w 2019 roku zabrał swoją ukochaną na wakacje do Wenecji. W romantycznych okolicznościach padł przed nią na kolano i poprosił o rękę. Ich fani nie mogli się doczekać, aż para sformalizuje swój związek. Ostatecznie jednak do tego nie doszło.

Drogi Ady i Mikołaja rozeszły się po trzech latach bycia razem. Magazyn Rewia donosi, że powodem ich rozstania prawdopodobnie była wymagająca praca, przez którą nie mieli dla siebie zbyt wiele czasu.

Rzeczywiście aktor przez ostatnie miesiące pracował dość intensywnie. Już 21 stycznia premierę będzie miał film Gierek z jego udziałem. Tydzień później do kin trafi kolejny tytuł, gdzie się pojawi – 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Kalska również nie może narzekać na brak zleceń. Przyjęła główną rolę w serialu Papiery na szczęście.

Spodziewaliście się takiego powodu ich rozstania?


Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Komentarze

 • GOŚĆ POLONISTA pisze:

  Gości jaki ty musisz być z sobą nieszczęśliwy.

 • Gość Redi pisze:

  Hahaha,pewnie Francie widziałaś na mapie,jedz tam i żyj to zobaczysz jak żyją te kobiety.Polki to leniwe baby,mające żądania a z siebie nic,udają umęczone,spracowane i nie mają pojęcia o prowadzeniu domu i kuchni.

 • Gość pisze:

  no i nareszcie , ona jest straszna

 • Gagunia pisze:

  Gdzie mój komentarz?

 • Gość pisze:

  Piękna para. Szkoda.

 • Gagunia pisze:

  To jest bujda.Prace zawsze można w jakiejś części odpuścić.Pewnie Mikołaj już się znudził,wieczny Piotruś Pan.

 • Gość pisze:

  Jak zawsze, to polska baba wpatrzona w chłopa jak w obrazek, narzuca się, jest zdesperowana, uległa, natychmiast zakochana w pierwszego lepszego… Dyskryminacja kobiet na każdym kroku. A facet – pan i bóg. I to byle jaki facet. Polska nigdy nie będzie Europa, tak samo jak Polki nigdy nie będą Francuskami czy Niemkami, czyli pewnymi siebie, wymagającymi kobietami, mającym silną osobowość, kobietami, które po jednej wspólnej nocy uciekają od faceta i mają go głęboko gdzieś, a Polki już planują ślub i dzieci… Litości. Każdemu sie znudzi taka osoba, a z pewnością nikomu nie zaimponuje ani nie zainteresuje na dłużej. Będąc zawsze zimna i obojętna fo mezczyzn, od lat nie mogę się od nich odpędzić. I to od jakich. Oczywiście nie Polacy, slabeusze, mający na dodatek notorycznie zapotrzebowanie na wspomagacze, bo za miliony by na ich nie spojrzałam. To są „modele” dla desperatek a nie wymagających kobiet, mających ogromne poczucie własnej wartości.

  • Gość Redi pisze:

   Hahaha,pewnie Francie widziałaś na mapie,jedz tam i żyj to zobaczysz jak żyją te kobiety.Polki to leniwe baby,mające żądania a z siebie nic,udają umęczone,spracowane i nie mają pojęcia o prowadzeniu domu i kuchni.

  • Jeny pisze:

   Bo Polki są wychowane w innym duchu. Dla nas ważna zawsze była rodzina, stąd dążenie żeby mieć męża, dzieci i stabilizację. Czy skakanie z kwiatka na kwiatek, jak to robią Francuski, czy to dowodzi ich pewności siebie i przebojowości. To raczej poszukiwanie tego co chciałyby mieć a nie mają, dlatego rzucają się w wir pracy. Czy w takim społeczeństwie, gdzie każdy ma parcie na szkło i sukcesy, trudno znaleźć czas na stworzenie rodziny. Może mentalność Polek jest inna, ale nie jesteśmy mniej pracowite niż Francuski i również osiągamy sukcesy. Musimy pogodzić pracę zawodową z prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci, co w obecnych czasach nie jest łatwe. Poza tym nie żyliśmy i nie żyjemy w kraju tak bogatym jak Francja czy inne kraje zachodnie, a pewny poziom życia ma duży wpływ na mentalność społeczeństwa.

  • Dorota pisze:

   Ty chyba Nie wies o czym piszesz , moze sama utknelas gdzies za siedmioma gorami i masz takie wyobrazenie o swiecie, smiac sie chce! Odwiedz pare panstw pomieszkaj w kazdym pare lat a pozniej sie wypowiadaj bo bzdury piszesz !

 • Gość pisze:

  Zawarzyło??? 🤦🏻‍♀️

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×