Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych...

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!
Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne...

Dziś niedziela, 24.06.2018

Wielki powrót Julii Kamińskiej! Gwiazda „BrzydUli” po raz pierwszy zdradziła, dlaczego porzuciła karierę u szczytu popularności!

Julia Kamińska na okładce Vivy!Julia Kamińska była zmęczona sławą i pracą

Julia Kamińska była w polskiej telewizji prawdziwym objawieniem. Jej genialna kreacja w serialu BrzydUla, który pokochały miliony Polaków przez długie tygodnie nie schodziła z ust krytyków, kolegów po fachu i publiczności. Młodziutka aktorka dostawała coraz więcej propozycji, udzieliła nawet swojego głosu na potrzeby disneyowskiego hitu Zaplątani i wydawać by się mogło, że wszystko ma w zasięgu ręki… aż tu nagle zapadła się pod ziemię. Nie pokazywała się w nowych rolach, nie bywała na ściankach, nie sposób było dostrzec jej w pobliżu reflektorów. Teraz powraca i w wywiadzie z Vivą! postanowiła zdradzić kulisy swojego nagłego zniknięcia:

[Miałam serdecznie dość] wielu rzeczy, które wiązały się z nagłą, sporą popularnością. W „BrzydUli” naprawdę bardzo ciężko pracowaliśmy. Wszyscy i przez wiele miesięcy. Przez długi czas miałam wolną co drugą niedzielę, a poza tym siedziałam w blaszanej hali zdjęciowej i pracowała, często dłużej niż 12 godzin dziennie. Po powrocie do domu uczyłam się tekstu do kilkunastu scen na kolejny dzień. Miałam 20 lat, początkowo byłam tak podekscytowana faktem, że pracuję jako aktorka, że wydawało mi się, że mogę tak funkcjonować, ale po kilku miesiącach przyszło zmęczenie. To był szalenie intensywny czas. Potem wydarzył się „Taniec z Gwiazdami”, do którego nie byłam do końca przekonana, ale nagle okazało się, że wygrałam i zainteresowanie moją osobą osiągnęło apogeum – wyjawiła gwiazda w rozmowie z magazynem

Co ostatecznie zaważyło na jej decyzji o opuszczeniu show-biznesu?

W pewnym momencie stwierdziłam,  że jestem naprawdę zmęczona tańczeniem, graniem i tym, że kiedy wychodzę po bułki, ktoś robi mi zdjęcia z ukrycia. Żer tak naprawdę fajnie byłoby znów wsiąść z koleżankami do tramwaju i pojechać na wydział. Albo zwiać z wykładu i wypić piwo w Ygreku. Bo w końcu cały czas miałam nieskończone studia. – wyjaśniła Julia

Sława potrafi dać nieźle w kość i sporo namieszać, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Na szczęście Julia w porę dostrzegła, że jej czas na chwilę dobiegł końca i z nowymi siłami wraca by znów podbić serca widzów.

Czekaliście na jej powrót?

Gwiazdy na premierze „Komedii o napadzie na bank”: Kasia Skrzynecka, Karolina Nowakowska, Joanna Koroniewska, Julia Kamińska

Serialowa „Brzydula” skończyła 30 lat! Pamiętacie jak wyglądała Julia Kamińska na początku swojej kariery?

Julia Kamińska kompletnie zmieniła wygląd! „Viva!” przygotowała wielką bombę na sam koniec roku!Julia Kamińska najbardziej spodobała mi się w serialu:

Komentarzy: 1


Gość | 28 grudnia 2017, 11:35

śliczna kobieta i znakomita aktorka


Dodaj komentarz
×