Joanna Koroniewska już nie gra w serialu Polsatu. Stacja milczy, a tabloid spekuluje. Dlaczego zniknęła z obsady?

Joanna Koroniewska - czy wystąpi w serialu Ślad?

Joanna Koroniewska - czy wystąpi w serialu Ślad?

Joanna Koroniewska zagra w trzecim sezonie serialu Ślad? Nazwiska aktorki nie ma wśród obsady. Dlaczego? Super Express dotarł do szczegółów. 

Joanna Koroniewska w drugim sezonie, dołączyła aktorów serialu ŚladWiadomość ta ucieszyła fanów gwiazdy, którzy zaczęli regularnie oglądać nowe odcinki z jej udziałem. Czy nadal będą mieli taką możliwość? Super Express twierdzi, że nie.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!

Joanna Koroniewska nie wystąpi w serialu Ślad?

Wszystko przez zapowiedź nowych odcinków, która pojawiła się na oficjalnej stronie Polsatu. Obok daty emisji, wymieniono aktorów, którzy ponownie zagoszczą na ekranie, wcielając się w znanych i lubianych przez widzów bohaterów:

W nowej serii serialu Ślad obok Anity Janci i Mariusza Jakusa wystąpią między innymi: Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz, Marta Jarczewska, James Malcolm, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Waldemar Błaszczyk.

Zobacz: Joanna Koroniewska wygląda lepiej niż kiedykolwiek. To zasługa bardzo prostej diety

Serial

Serial „Ślad”

Wśród tych osób nie wspomniano o Joannie Koroniewskiej. Czy oznacza to, że gwiazda zakończyła przygodę z serialem? Super Express donosi, że gwiazda w odcinkach tego sezonu się nie pojawi. Dodatkowo tabloid skontaktował się z władzami stacji i otrzymał dość jednoznaczną odpowiedź:

Otrzymaliśmy jedynie krótką odpowiedź, że wszyscy aktorzy, którzy zagrają, są obecni na wspomnianej liście. To oznacza jedno – zabranie Joanny Koroniewskiej oraz granej przez nią nadinspkektor Mai Oleander – czytamy w tabloidzie.

Joanna Koroniewska - Serial

Joanna Koroniewska – Serial „Ślad”

Gwiazda nie odniosła się do spekulacji kolorowej prasy. Przypomnijmy, że Joasia, by być autentyczna w powierzonej jej roli, nauczyła się strzelać:

 Żeby móc zostać panią nadkomisarz, trzeba umieć strzelać. To nie jest proste! Trzeba w odpowiedni sposób trzymać broń, o czym jeden z kolegów ostatnio mi przypomniał. Pamiętam, że uczyłam się strzelać na WOS-ie i wydawało mi się, że to takie proste. Nic bardziej mylnego! To nie jest jak jazda na rowerze, zapomina się wszystkiego! Musiałam się nauczyć tego od początku– zdradziła gwiazda jakiś czas temu podczas rozmowy z internautami.

Ciekawe, czy kiedyś jeszcze aktorka wykorzysta te umiejętności.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor toczą wojnę w mediach społecznościowych. Pokazali swoje najbrzydsze zdjęcia!

 


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – wybory parlamentarne 2019

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – wybory parlamentarne 2019

Małgosia (Joanna Koroniewska) powinna umrzeć w

Małgosia (Joanna Koroniewska) powinna umrzeć w "M jak miłość"?

Joanna Koroniewska - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Joanna Koroniewska - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×