Szukaj

To dlatego Jay-Z i Beyonce nie wstali do hymnu! Raper oficjalnie komentuje swoje skandaliczne zachowanie

Dlaczego Jay-Z i Beyonce nie wstali do hymnu na Super Bowl?

Dlaczego Jay-Z i Beyonce nie wstali do hymnu na Super Bowl?

Super Bowl 2020: Dlaczego Jay-Z i Beyonce nie wstali, gdy Demi Lovato śpiewała hymn? Raper udzielił wywiadu, w którym wytłumaczył się z zachowania, które oburzyło miliony Amerykanów.

Super Bowl, to największe święto amerykańskiego futbolu, bilety na to wydarzenie kosztują tysiące dolarów, a na trybunach mogą pojawić się tylko nieliczni. W tym roku wśród nich byli m.in. Beyonce i Jay-Z. Gwiazdy zwróciły na siebie uwagę mediów swoim zachowaniem. Para nie wstała w trakcie odśpiewania hymnu państwowego.

Beyonce i Jay-Z nie reagują na hymn. Dlaczego?

Jay-Z podczas niedawnej wizyty w Columbia University w Nowym Jorku odpowiadał na serię pytań. Jedno z nich dotyczyło kontrowersyjnej sytuacji z Super Bowl. Dlaczego Jay-Z i Beyonce nie powstali, aby odśpiewać hymn Stanów Zjednoczonych? Czy była to forma jakiegoś protestu?

W rzeczywistości tak nie było. Wybaczcie.

Wyjaśnił, że był po prosu zajęty obserwowaniem show, w którym miał też swój udział dzięki umowie zawartej pomiędzy jego firmą Roc Nation a National Football League.

Kiedy tam dotarliśmy to od razu weszliśmy w tryb artystyczny. Więc naprawdę skupiłem się na show. Patrzyłem czy mikrofony działają, czy dobrze są ustawione, itd.

Raper dodał, że chciał się upewnić, że widzowie przed telewizorami „naprawdę poczują muzykę”, dlatego tak ważne dla niego było, aby każdy aspekt nagłośnienia był idealny. Jay-Z powiedział też, że uważnie obserwował jak Yolanda Adams wykonywała utwór America the Beautiful i skrytykował sposób, w jaki artystka została pokazana w kamerze. Jay-Z wypowiedział się również na temat występu Demi Lovato.

Siedzieliśmy tam, rozmawialiśmy o show, zaraz potem wyszła Demi i komentowaliśmy jak pięknie wyglądała, jak brzmiała i przez co przechodzi w swoim życiu osobistym, jesteśmy z niej tacy dumni.

Podsumowując kwestie braku reakcji na hymn jako formy protestu, mąż Beyonce dodał:

Po prostu, stało się. Nie musiałem „cicho protestować”. Bo jeśli spojrzeliście na scenę, wybrane przez nas artystki, czyli pochodząca z Kolumbii Shakira i z Puerto Rico JLo… zrobiły największy ze wszystkich protestów.


Beyonce i Jay-Z na Super Bowl 2020

Beyonce i Jay-Z na Super Bowl 2020

Beyonce i Jay-Z na Super Bowl 2020

Beyonce i Jay-Z na Super Bowl 2020

Beyonce na Super Bowl 2016 w ciąży?

Beyonce na Super Bowl 2016 w ciąży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×