Edyta Górniak nie chce zabierać partnera na salony. Ma ku temu ważny powód

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski

Kiedy Edyta Górniak i Mateusz Zalewski pojawią się na salonach?

O związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego od tygodni mówi cały show-biznes. Diwa po nieudanym romansie na amerykańskiej ziemi zarzekała się, że ma miłości powyżej uszu i wcale jej już nie chce. Jak to bywa w takich przypadkach, przewrotny los pchnął ją w ramiona nowego przystojniaka i wszystko wskazywało na to, że tym razem będzie to udana relacja. Wskazywało, bo niewykluczone, że właśnie zaczęły pojawiać się pierwsze rysy na ich relacji.

Najpierw niepokojący wpis w social mediach Edyty, a teraz to. Jak donosi Fakt, Górniak nie chce zabierać swojego partnera na oficjalne imprezy. To dość zaskakujące, bo towarzyszył jej przecież na próbach w Sopocie. Wydawała się wręcz zadowolona z obecności przystojnego, młodszego partnera. Teraz jednak nie chce, by towarzyszył jej na premierze Dywizjonu 303, do którego nagrała piosenkę. Dlaczego?

Edyta Górniak chce trzymać Mateusza z dala od bankietów. Nie zależy mu na sławie, ale chce lepiej poznać świat Edyty. Ona jednak uważa, że skoro Mateusz towarzyszył jej za kulisami festiwalu w Sopocie, to musi mu to wystarczyć. O czerwonych dywanach musi zapomnieć, bo według Edyty na takich imprezach roi się od złych i nieszczerych ludzi. Edyta ma też nadzieję, że w końcu porozmawia sobie z Maćkiem Zakościelnym, który gra w filmie. Ma do niego wielką słabość. Gdyby zabrała Mateusza, on mógłby jej zrobić scenę zazdrości – wyjawił tabloid

Myślicie, że to prawda?

Polsat promuje „Taniec z gwiazdami”. Ta zajawka rozwiewa wątpliwości, co do uczestników

Edyta Górniak przeżywa pierwszy kryzys w nowym związku? Tajemnicza wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów

Edyta Górniak rozdaje karty w show-biznesie! Właśnie przesądziła o przyszłości Cleo!


Edyta Górniak i Mateusz Zalewski tańczą razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski tańczą razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski tańczą razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski tańczą razem

Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×