Lady Gaga i Bradley Cooper nie mogli potwierdzić romansu przez jeden zapis w umowie. Wywalczyła go Irina Shayk

Lady Gaga, Irina Shayk, Bradley Cooper

Lady Gaga, Irina Shayk, Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper swego czasu byli na ustach wszystkich. Tabloidy się rozpisywały, ludzie plotkowali, a oni milczeli o swojej relacji. Dziś już wiemy dlaczego.

Bradley Cooper i Lady Gaga to były chyba dwa najgorętsze nazwiska 2019 roku. Sukces filmu Narodziny gwiazdy, a tym bardziej ścieżki dźwiękowej do filmu, spowodowały, że rozpisywały się o nich kolorowe gazety na całym świecie. Na fali popularności produkcji powstała wielowątkowa historia ich romansu, który zakończył się zerwaniem. O ich relacji mówili wszyscy – tylko oni nabrali wody w usta i uparcie milczeli. Dlaczego?

Dlaczego Lady Gaga i Bradley Cooper nie komentowali doniesień o swoim związku?

Bradley Cooper, Lady Gaga i ich domniemany romans, to historia podjęta przez prasę po premierze filmu Narodziny gwiazdy. Zeszłego lata jeden z tabloidów twierdził nawet, że aktor próbował upublicznić swój związek z piosenkarką. Minął już rok od tego czasu i ani Cooper, ani Gaga nie potwierdzili, że kiedykolwiek wydarzyło się między nimi coś romantycznego.

Cała historia romansu opierała się na tym, że para rzekomo wciąż próbowała ukryć swoją miłość. W publikacjach zarzucano im, że po cichu spotykali się od dłuższego czasu, ale Cooper był gotów wyjawić romans.

Bradley jest gotowy do ujawnienia się. Spędzają razem lato, w tym dużo czasu w pomieszczeniach, ale teraz on chce być jak normalni ludzie i spędzać czas publicznie – powiedział informator w zeszłym roku.

Nie mógł tego jednak zrobić tamtego lata. Rozumiała go Lady Gaga. A co było powodem takiego biegu zdarzeń?

Jak donosi Star, była partnerka Coopera i matka jego córki, Irina Shayk oraz aktor, zgodzili się, że ani on, ani ona nie będą upubliczniać żadnej znajomości z nikim przez co najmniej sześć miesięcy po ich zerwaniu. I to był właśnie powód ich milczenia. A potem, jak wiadomo, i między nimi uczucie się wypaliło, o czym także masowo donosiły tabloidy.


Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce In Touch

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce In Touch

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

Lady Gaga i Bradley Cooper na okładce Life&Style

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×