To nie Lady Gaga była powodem rozstania Bradleya Coopera z Iriną Shayk! Jest ważniejsza kobieta w jego życiu!

Bradley Cooper, Gaga, Irina

Bradley Cooper, Gaga, Irina

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się przez mamę przystojniaka? Media postawiły zaskakującą tezę, która może rzucić cień na romans aktora z Lady Gagą i pokazać wszystkim zupełnie nowe okoliczności rozpadu ich małżeństwa.

Bradely Cooper i Irina Shayk tworzyli wspaniałą parę. Młodzi, piękni i bogaci. Dumie kroczyli po czerwonych dywanach, pozując fotografom, i w błysku fleszy, rozdawali sobie namiętne buziaki podczas oficjalnych wystąpień. Niestety z biegiem czasu czar ich namiętności prysł niczym mydlana bańka. Wszystko zaczęło się od plotek o romansie Coopera z Lady Gagą, a koncert na żywo, na którym aktor okazywał czułości piosenkarce, tylko dolał oliwy do ognia.

Irina i Bradley rozstali się na dobre. Z dnia na dzień nikną szanse na odbudowę ich relacji. Media wysnuły teorię, dlaczego rozpadł się ich związek. Jak donoszą zachodnie dzienniki, matka sławnego aktora – pochodząca z Włoch Gloria Cooper – jest bardzo apodyktyczna. Spekulanci wysnuli teorię, że to właśnie ona jest winna rozpadowi tego związku oraz poprzednich relacji gwiazdora. Co więcej, niektóre magazyny plotkarskie podają, że Gloria Campano mieszkała razem z synem i jego cudowną partnerką w tej samej posiadłości, co powodowało liczne napięcia.

Matce partnera Iriny podobno nie podobało się wile rzeczy, nawet to, w jak sposób modelka wychowuje córkę Leę. Jeżeli w najbliższych dniach te plotki się potwierdzą, oznaczałoby to, że stanowcza i temperamentna Włoszka nie zaakceptowała Iriny, jako swojej przyszłej synowej i wolałaby innej partnerki dla Bradleya.

Zobacz: Irina Shayk w obłędnej sesji w “Harper’s Bazaar”! Bradley Cooper i Lady Gaga padną z wrażenia!

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper już za sobą zatęsknili! Zagraniczne media donoszą o ich romantycznej randce!

Zobacz: Irina Shayk i Lady Gaga poszły w odstawkę. Bradley Cooper ma już nową muzę!


Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Gloria Campano

Gloria Campano

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×