Dlaczego nikt na to nie zareagował?! Avicii przed śmiercią wyznał dramatyczną prawdę o swoim życiu

Avicii samobójstwo

Avicii samobójstwo

Dlaczego Avicii popełnił samobójstwo?

Śmierć 28-letniego dj-a wstrząsnęła całym światem. Tim Bergling, znany przede wszystkim jako Avicii, odszedł znienacka w hotelowym pokoju, pozostawiając w żałobie fanów, rodzinę i kolegów po fachu, którzy długo nie mogli uwierzyć w informację o jego śmierci i byli przekonani, że to ponury żart. Niestety, nie był to tylko przykry dowcip, a – jak się właśnie okazało – samobójstwo. Policja wykluczyła morderstwo i „pomoc” drugiej osoby.

Rodzina Aviciego wydała wstrząsające oświadczenie w sprawie przyczyny śmierci 28 letniego muzyka

Obecnie wszyscy zachodzą w głowę, jak mogło do tego dojść. Najnowszy klip, który został wycięty z filmu dokumentalnego o muzyku, i udostępniony w sieci, pokazuje obraz słynnego Szweda, jakiego nie znaliśmy. Ekstremalnie wyczerpanego, z trudem utrzymującego otwarte oczy podczas próby podołania napiętemu grafikowi.

Avicii: True Stories – które zostało wypuszczone na świat na pół roku przed jego śmiercią – skupia się na chwili, w której gwiazdor oznajmia swoim agentom, że zamierza przejść na emeryturę na krótko przed tym jak oznajmił to fanom.

Avicii True stories – film dokumentalny

Avicii True stories – film dokumentalny

Dramatyczne wyznanie Aviciego

W klipie widzimy, że Avicii, siedząc w samochodzie podczas podróży, z trudem utrzymywał powieki w górze i próbował pozostać przytomny, gdy jego agent pytał czy może odbyć 30-minutowy wywiad telefoniczny ze stacją radiową. Celem było zapewnienie wszystkich, że Avicii wraca na dobre tory. Muzyk długo nie odpowiadał, próbując utrzymać ciało w ryzach, aż wreszcie odparł krótko:

Jasne, czemu nie.

W filmie biograficznym, Avicii, który w przeszłości zmagał się z alkoholem i narkotykami, powiedział, że zapewne umrze, jeśli nie przestanie występować:

Gdy zdecydowałem się przestać występować, oczekiwałem całkiem innej reakcji. Liczyłem na wsparcie. Byłem otwarty wobec ludzi, z którymi pracowałem i wszyscy wiedzieli o moich problemach. Wiedzieli, że próbowałem występować, mimo napadów lękowych. Nie sądziłem, że wiedząc, jak bardzo źle się czuję, nadal będą wywierali na mnie presję, bym występował. Powiedziałem im, że muszę przestać. Że jeśli tego nie zrobię, w końcu umrę. Powtarzałem im to wiele razy – wyznał Avicii w usuniętym dokumencie o swoim życiu.

Myślicie, że przewidział co się wydarzy?

Szok! Usunięto z internetu film, w którym Avicii opowiadał o swojej śmierci! Zmagał się z ciężką chorobą!

Te słowa wyciskają łzy z oczu. Rodzina dj-a Avicii przerwała milczenie i opublikowała poruszające oświadczenie

Dziewczyna dj-a Avicii opublikowała ich ostatnią rozmowę. Te słowa brzmią jak pożegnanie

Avicii popełnił samobójstwo

Avicii popełnił samobójstwo


Co było przyczyną śmierci dj-a Avicii?

Co było przyczyną śmierci dj-a Avicii?

DJ Avicii nie żyje

DJ Avicii nie żyje

DJ Avicii nie żyje. Zmarł Tim Bergling

DJ Avicii nie żyje. Zmarł Tim Bergling

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×