Szukaj

Angelina Jolie sprawiła przykrość Céline Dion. Zawiodła ją na całej linii

Angelina Jolie nie chce zagrać Celine Dion w filmie biograficznym. Gwiazda odmówiła propozycji wcielenia się w rolę piosenkarki wszech czasów. Dlaczego?
Angelina Jolie, Celine Dion

Angelina Jolie, Celine Dion

Życie Céline Dion to idealny scenariusz na film. Podobno lada dzień do kin na całym świecie ma wejść produkcja The Power of Love, Céline przybliżająca historię jednej z największych piosenkarek wszech czasów. Widzowie wreszcie będą mogli zobaczyć, jak wyglądało życie gwiazdy od okresu dziecięcego, gdy dorastała w wielodzietnej kanadyjskiej rodzinie, aż do chwili, w której stała się megagwiazdą. Jednak kto zagra główną rolę? Chociaż wydawać mogłoby się, że marzy o niej każda aktorka, okazuje się, że niekoniecznie tak jest.

In Touch twierdzi, że propozycję wcielenia się w legendarną wokalistkę otrzymała Angelina Jolie. Laureatka Oscara podobno została wytypowana przez samą Céline, co zresztą przypadło do gustu producentom. Nie od dziś wiadomo, że nazwisko byłej żony Brada Pitta działa na media i publiczność jak magnes.

Céline zależało, żeby to Angelina zagrała główną rolę w filmie o jej życiu, ale Jolie odmówiła propozycji. Stwierdziła, że jej harmonogram jest wypełniony po brzegi i nie jest w stanie obecnie przyjąć żadnej nowej oferty, poza tym w roli Céline nie widzi siebie – twierdzi informator gazety.

Podobno wybór Angeliny Jolie do roli Céline Dion był uzależniony nie tylko od umiejętności aktorskich gwiazdy kina, ale także przez wzgląd na… jej gabaryty – równie smukłą sylwetką może poszczycić się kanadyjska gwiazda:

Gdy Angelina powiedziała nie, zawiodła Céline, która wpadła w zwierzęcy szał i nakazała przerwanie prac nad filmem biograficznym.

Nie ulega wątpliwości, że Angelina decydując się na udział w realizacji filmu o życiu Céline Dion musiałaby podołać ogromnemu wyzwaniu aktorskiemu, jak również wokalnemu. W końcu Dion to przede wszystkim artystka o niesamowitym głosie, który już dawno temu stał się legendą.

Zobacz: To już nie są żarty! Dramatycznie zachudzona Céline Dion budzi lęk swoim wyglądem w tiulowym wampirzym płaszczu!

Zobacz: Céline Dion walczy z anoreksją? Gwiazda oficjalnie skomentowała swój stan zdrowia

Zobacz: Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!


Celine Dion przebrała się za Angelinę Jolie na Halloween

Celine Dion przebrała się za Angelinę Jolie na Halloween

Celine Dion w białej bluzie z kapturem

Celine Dion w białej bluzie z kapturem

Celine Dion w żółtej kreacji w Paryżu

Celine Dion w żółtej kreacji w Paryżu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×