Agnieszka Kotulanka nie żyje. Jak zaczęła się choroba aktorki?

Agnieszka Kotulanka choroba alkoholowa, uzależnienie, problemy z nałogiem

Choroba Agnieszki Kotulanki. Jak wpadła w uzależnienie od alkoholu?

Znana i lubiana przez widzów aktorka Agnieszka Kotulanka nie żyje. Od lat borykała się z uzależnieniem, które było przyczyną upadku jej kariery zawodowej.

Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Agnieszka Kotulanka nie żyje

W mediach często pojawiały się informacje, że w życiu prywatnym gwiazdy nie było kolorowo, a to wszystko za sprawą alkoholizmu, z którym aktorka nie mogła sobie poradzić. Jeden z tygodników w listopadzie 2017 roku dotarł do szokujących faktów, z których wynikało, że dorastanie Kotulanki też nie były łatwe. Ojciec aktorki nie stronił o alkoholu. Ponadto podczas studiów zakochała się nieszczęśliwie w Jacku Sas-Uhrynowskim. Najwyraźniej trudy przeszłości przerosły Agnieszkę, która znalazła odskocznię w kieliszku:

W jej rodzinnym domu w Legionowie obecny był alkohol. Jej ojciec zaglądał do kieliszka. Na studiach ten problem zaczął dotykać samej Agnieszki – wyznał informator na łamach Na żywo.

W pogodni za szczęściem, Kotulanka wyleciała z ukochanym do Kanady. Zabrała ze sobą syna Michała, który miał wówczas 4 latka. Córka Kasia została pod opieką dziadków. Niestety, mimo że Kotulanka dla męża była w stanie zrobić wszystko – miłość ta nie przetrwała próby czasu.

Załamana wróciła do Polski, gdzie samotnie zaczęła wychowywać dorastające dzieci. Dodatkowo rozpoczęły się u artystki problemy finansowe. Rola w Klanie okazała się być na wagę złota. Rzucając się w wir pracy i radząc sobie samodzielnie ze wszystkimi problemami, wieczorami lubiła zrelaksować się przy lampce wina.

Dawna przyjemność przerodziła się w poważne uzależnienie. Podobno pod koniec 2017 roku aktorka zdecydowała się na leczenie i dołączyła do grupy AA:

Regularnie chodzi na spotkania terapeutyczne, pojawia się przed gabinetem na czas – zdradził Na żywo pracownik placówki

O śmierci aktorki poinformowała media, 23 lutego 2018 roku, pogrążona w żalu rodzina.

Zobacz: Obsada “Klanu” przeczuwała śmierć Agnieszki Kotulanki? “Dzwonimy do niej, ale ona nie odbiera” [WIDEO]

Zobacz: Polski aktor spotkał Agnieszkę Kotulankę na ulicy! “Byłem w szoku”

Zobacz: Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu? Producenci znaleźli pomysł na powrót uśmierconej bohaterki


Agnieszka Kotulanka

Agnieszka KotulankA

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Agnieszka Kotulanka wróci do Klanu?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×