Szukaj

To dla niej Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę? Tabloid donosi o nowym romansie aktora z gwiazdą kina

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska

Od kilku dni show-biznes aż huczy o rozstaniu Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Do prasy trafiają kolejne informacje dotyczące przyczyn rozpadu ich małżeństwa. Okazuje się, że kryzys w związku może być spowodowany przez inną kobietę. 

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska przez wiele lat stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zarówno dla aktora, jak i jego żony było to już trzecie małżeństwo. Pomimo ogromnego bagażu osobistych doświadczeń zdecydowali się zaryzykować i zawalczyć o miłość. Małżonkowie na każdym kroku udowadniali, że łączy ich prawdziwe uczucie. Pokazywali się razem na branżowych imprezach. Brylowali na salonach i na każdym kroku okazywali sobie uczucia.

Jakiś czas temu media zaczęły donosić, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Sieć zalała fala nagłówków, które informowały, że ich związek należy już do przeszłości. Monika, która jest bardzo aktywna w social mediach, zaczęła udostępniać posty, które sugerowały, że jest samotna. Po tym jak paparazzi przyłapali Zamachowskiego na wynoszeniu mebli z mieszkania na Żoliborzu, nikt już nie miał wątpliwości co do kryzysu tej relacji.

Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę dla innej kobiety?

Od ponad dwóch tygodni nie brakuje kolejnych domysłów na temat przyczyn rozpadu małżeństwa Zamachowskich. Po kilku dniach milczenia głos w sprawie zabrał sam aktor, który oznajmił, że cały ten medialny szum nie jest potrzebny, a on wolałby, żeby jego sprawy prywatne nie były obiektem plotek:

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje – napisał w ośiwadczeniu na Facebooku.

Teraz jeden z tygodników dotarł do sensacyjnych informacji. Według tego, co podaje Na żywo, aktor jest zauroczony koleżanką z pracy. Jego uwagę miała przyciągnąć Gabriela Muskała, która jakiś czas temu rozwiodła się z mężem. Poznali się podczas prób do spektaklu Oszuści, a już w listopadzie widziani byli razem podczas Strajku Kobiet. Sprawę skomentował znajomy pary:

Uczucie, które zrodziło się między nią a Zbyszkiem, kompletnie ją zaskoczyło. Jednak czar i urok osobisty aktora sprawiły, że nie mogła mu się oprzeć. Nie inaczej było z nim – poinformowała osoba z otoczenia Zamachowskiego.

Informator Na żywo zdradza, że jest ona całkowitym przeciwieństwem jego żony. Miała też bardzo czule opiekować się nim, gdy zmagał się z koronawirusem.

Zbyszek znowu się zakochał i to z wzajemnością. Muskała jest aktorką, więc jak nikt rozumie huśtawkę nastrojów partnera. Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jest więc przeciwieństwem jego żony.

Tygodnik rzucił całkiem nowe światło na rozstanie małżonków. Nikt chyba nie spodziewał się, że ich związek tak szybko dobiegnie końca…


#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Gabriela Muskała - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Gabriela Muskała - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Pan Zbyszek stracił w moich oczach gdy nie próbował zawalczyć o rodzinę i bez większej refleksji zostawił czwórkę dzieci egoistycznie idąc za tzw. miłością. A potem panią Monikę też zdradzał. Pani Moniki teraz mi trochę szkoda bo cierpi i jest porzucona ale to ona przecież odebrała ojca czwórce dzieci i triumfowała ciesząc się swoją zdobyczą i w tv opowiadała o porannym seksie z nowym mężem nie myśląc o tym, że usłyszą to jego dzieci i że bardzo je tym zrani.
  Teraz pojawiła się pani Gabriela ale też pewnie za jakiś czas zostanie zamieniona na inną. Może kolejna będzie jakaś 20-30-latka jak pokazuje przykład kilku innych aktorów w jego wieku którzy związali się – oczywiście z „wielkiej miłości” – z kobietami w wieku swoich córek lub nawet wnuczek. Szkoda mi jego dzieci bo muszą czytać te wszystkie informacje o nim, o kolejnych kobietach i romansach i pewnie jest im przykro i wstyd że mają takiego niedojrzałego ojca. Dzieci ojca sobie nie wybierają i to nie ich wina ale trauma pewnie tak czy siak jest ich udziałem.
  A pan Zbyszek jak widać lubi zaliczać kolejne kwiatki, uczucia pojawiają się u niego jak widać w sposób nagły i bardzo silny i biedaczek nie może się im oprzeć. Słucha serca, biedny biegnie za jego porywami raniąc wszystkich dookoła… Rozumu włączyć widocznie w cały ten proces nie umie, bo gdyby umiał….. to nie zostawiłby czwórki dzieci tylko zawalczył o nie i o rodzinę – przynajmniej by spróbował.
  A tak wracamy do początku.
  Cóż, teraz jest pani Gabriela. Może kilka lat to potrwa, kto wie. Ale wcale się nie zdziwię jak za kilka lat idąc za kolejną wielką miłością po raz kolejny się ożeni, tym razem z jakąś dwudziestolatką jak pan Strasburger i szybko pojawi się dziecko. A czwórka dzieci pójdzie w zapomnienie bo tatuś musi się wyszaleć. I kiedyś ta nowa rodzina odziedziczy po nim wszystko. Według mnie pan Zbyszek powinien pomyśleć o terapii – jak uporządkuje siebie to może przestanie tak szukać i szukać i zmieniać i skakać…

 • Gość pisze:

  Najważniejsze, że nie będą mieli dzieci……… A poza tym niech robią co chcą.

 • Gość pisze:

  stary buhaj nic nie wart dzieci powinne go nie znac tyle w temacie ;;a te zony to idiotki /////.woja

 • Gość pisze:

  stary pryk chce jeszcze pobrykac …a w spodniach coraz mniej na ile jeszcze wystarczy/

 • GOŚĆ pisze:

  Ludzie to ich życie. A tak na marginesie jakby wszyscy co mają depresje , brak pracy mieli „zakochiwać się co chwile”,,,, A gdzie dzieci ich uczucia, Bezwzględni egoiści. Tak to jest jak myśli się jajami i ….. .

 • Gość pisze:

  Lubię faceta.Ryzykant na dzisiejsze czasy.Powodzenia Panie Zbyszku.

 • Gość pisze:

  Trzeba mieć zapewniony dopływ gotówki,żeby zmieniać żony z przychówkiem.Te porzucone kobiety ?Gzie miały rozum.

 • Gość pisze:

  Zajmijcie się swoim życiem. Nikogo nie interesują wasze wypociny.
  Przestańcie innym ludziom zabierać tlen. Już czas.

 • Gość Makary. pisze:

  Pan Zbyszek jest z mojego rocznika i też się tak żółwi jak ja.Bardzo jest zawsze sympatyczny i nie do podrobienia w swoich rolach.Może ma ten charakter z kwiatka na kwiatek.Pani Monika zawsze mi się podobała i jest autorytetem wśród pań prowadzących programy.Musi się coś popsuć,żeby się rozstać.

 • Gośćasre pisze:

  Jak można stracić głowę dla takiego faceta? Mały, starzejący, dla samotnej atrakcyjny, uczucie spadło na nich.

 • gg pisze:

  Juście też to napisz. Wyrwała Zbyszka pierwszej żonie tuż po traumie poronienia. Natomiast Monika zaczęła się z nim spotykać, jak z Justą żyli od lat bardziej osobno niż razem, nawet pomieszkiwał poza domem. Kutz o tym opowiadał.

  • Gość abdul pisze:

   Ich życie ,oni biorą śluby ,rozwody ,płodzą dzieci …wystawiają je na nerwy i pośmiewisko

 • bleble pisze:

  Podziwiam, że udało mu się oderwać od tej przyssawki narcyzki. Pewnie bez kolejnej kobiety nie dałby rady?

 • Gość pisze:

  A co ten Zbigniew taki skoczek ? Na stare lata zostanie sam to dopiero będzie dramat

 • Gość123 pisze:

  Miłość jest świadomą i dojrzałą decyzją człowieka a zakochanie jest jest przelotnym uczuciem. Ważne żeby tego nie mylić. Życze Wam abyście byli obdarzeni przez drugiego człowieka miłością a nie zakochaniem, bo skończycie jak jak Ci co nie umieją miłować tylko całe życie się zakochują

 • Gość pisze:

  Pani Moniko- karma wraca…

 • Gość pisze:

  Pani Musiała to delikatna mądra kobieta.Bardzo dobra aktorka.Świetnie pasuje do Pana Zbyszka.Całe s-częścią że zostawił Richardson agresywną złośliwą babę .Życzę szczęścia nowej parze oby tylko żłobka nie wylosowała brudów

  • Gość pisze:

   Całe szczęście ze zostawił trzecią żonę, może mu się poszczęści i będzie miał czwartą albo piątą. Niech żyje przysięga małżeńska i wierność danemu słowu!

 • Trubadur pisze:

  Głowa siwieje – dupa szaleje, standart.

  • GośćBejbi Sisi pisze:

   👍👍👍👍👍👍👍👍👍😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Gość pisze:

  Ha ha! Dobre:D
  Chociaż… hmmm… Tak jakby pasują do siebie nawet…:)

 • Gość pisze:

  Ludzie przecież to jego prywatne życie i nikomu nic do tego.Jedni są bardziej kochliwi drudzy mniej i tyle 😉

 • Hugon pisze:

  No przecież to wkrętka jest Prima Aprilisowa!

 • Gość pisze:

  Brednie piszecie i tyle

 • GośćDiana pisze:

  Mnie żal tylko Jego dzieci,jak One się czują mając ojca który myśli tylko o sobie.