To dlatego zmarł Avicii? Nowe doniesienia w sprawie śmierci. Jego przyjaciel namieszał w mediach

Avicii – oficjalny raport w sprawie śmierci

Avicii – oficjalny raport w sprawie śmierci

Alesso o śmierci Avicii’ego

Ta śmierć z pewnością wstrząsnęła światem muzyki. Zwłaszcza że Avicii, a właściwie Tim Bergling najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Chociaż od tragicznego wydarzenia minęło prawie pół roku, nadal jest to tragedia, z którą nie każdy potrafi sobie poradzić. Tim nadal jest żywy w pamięci swoich przyjaciół. Ostatnio, podczas koncertu, wspominał go jeden z nich – dj Alesso.

Panowie znali się od wielu lat. Okazuje się, że nie łączyła ich tylko miłość do muzyki:

Pochodziliśmy z tego samego miasta, chodziliśmy do tej samej szkoły. […] Kiedyś byliśmy blisko, potem każdy robił karierę. Ludzie podchodzą i mówią: macie wspaniałe życie.

To wspaniałe życie nie zawsze było kolorowe. Chociaż pojawiały się w nim przyjemności, muzycy ich nie zauważali. Zamykali się w domu i robili to, co uwielbiali:

Ludzie mówią: podróżujecie, zatrzymujecie się w ekskluzywnych hotelach, zarabiacie pieniądze. Ale wtedy także doświadczamy presji, stresu i wszystkich tych rzeczy. Zasadniczo jesteśmy ludźmi, którzy spędzają czas w domu, robiąc muzykę przed laptopem, nie jesteśmy tak społeczni..

Dj Alesso przyznał także, że z pewnością każdy wiedział, kim był Avicii, Jego śmierć była więc nie tylko stratą dla muzyki tanecznej, ale także dla całego świata. Mężczyzna oddał hołd przyjacielowi podczas muzycznego seta.

Dodajmy, że DJ znany jako Avicii, przy którego hitach bawiono się do białego rana na parkiecie popełnił samobójstwo 20 kwietnia 2018, prawdopodobnie używając do tego potłuczonego szkła. Ciało muzyka znaleziono w Omanie w hotelowym pokoju. DJ od lat zmagał się z problemami z alkoholem i fani spekulowali, że to właśnie on doprowadził do tej sytuacji.

Pogrzeb dj-a Avicii. Rodzina wystosowała oficjalne oświadczenie. Mają tylko jedną prośbę

Przerażające. Ujawniono jak naprawdę zabił się Avicii. Wyciekł akt zgonu dj-a

Wzruszające pożegnanie Avicii. Do sieci trafiły zdjęcia z pogrzebu dj-a


Co było przyczyną śmierci dj-a Avicii?

Co było przyczyną śmierci dj-a Avicii?

DJ Avicii nie żyje

DJ Avicii nie żyje

DJ Avicii nie żyje. Zmarł Tim Bergling

DJ Avicii nie żyje. Zmarł Tim Bergling

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×