Szukaj

Diler gwiazd ujawnił listę swoich klientów. “Fakt” opublikował nazwiska! Wśród nich były menadżer Dody i gwiazda “Na Wspólnej”!

Diler gwiazd ujawnił listę klientów

Diler gwiazd opublikował listę swoich klientów

Hollywood panuje seks-afera z udziałem jednego z największych producentów filmowych, Harveyem Weinsteinem, a w Polsce już za trzy tygodnie rozpęta się skandal narkotykowy Przynajmniej dla tych, którzy mieli jakikolwiek kontakt z zatrzymanym Cezarym P. – 8 listopada rozpocznie się proces dilera gwiazd.

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało Cezarego w kwietniu zeszłego roku. Od dłuższego czasu podejrzewano go o rozległy handel narkotykami, zwłaszcza wśród warszawskich znanych i lubianych. Podczas zatrzymania mężczyzna był w posiadaniu ponad 400 działek kokainy.

Kolejne nazwiska ujawnione podczas procesu dilera gwiazd Cezarego P. Wśród klientów gwiazdy TVP, TVN i uczestnicy „Tańca z gwiazdami”!

17 października w Sądzie Rejonowym dla Pragi Północ odbyło się posiedzenie przygotowawcze – mężczyzna odpowie między innymi za handel narkotykami i pranie pieniędzy w restauracji w centrum Warszawy. Celebryci, którzy byli jego klientami, na pewno mają powody do strachu – stałych klientów Cezary miał 237, a wśród nich znajdował się między innymi Jakub M, były menadżer Doroty Rabczewskiej, gwiazda “Na Wspólnej”, Natalia W, menadżerka Madoxa Beata E i Laura B, niegdysiejsza wspólniczka Arkadiusa.

Karolina Korwin-Piotrowska na swoim Instagramie udostępniła fragment artykułu z portalu plotkarskiego i ostro skwitowała całą awanturę:

Zaplanowany na 8 listopada proces Cezarego P. budzi w warszawskim show biznesie zrozumiałe emocje. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, czyje nazwiska padną na sali sądowej. Na razie zarzuty usłyszało, oprócz Cezarego P., jego żony oraz córki, dziesięć osób, które rozprowadzało wśród swoich znajomych telefon do dilera. Jak donosi Fakt, są wśród nich: były menedżer Dody Jakub M., odtwórczyni roli Marzeny w serialu Na WspólnejNatalia W., była menedżerka MadoxaBeata E. oraz właścicielka luksusowych butików, była współpracownica ArkadiusaLaura B. Podobno Cezary P. zaopatrywał w kokainę nawet popularnego wśród celebrytów fryzjera.

I dlatego lepiej mieć normalnych znajomych – podpisała screen Karolina

Jak myślicie, kto jeszcze usłyszy zarzuty? Macie swoje podejrzenia?

Córka Elvisa Presleya uczciła 40 rocznicę śmierci ojca. Mówiło się, że uzależniona od narkotyków Lisa jest w fatalnym stanie. Zobaczcie najnowsze zdjęcia

Magdalena Żuk była pod wpływem narkotyków?! Znamy trzy najważniejsze pytania w sprawie tajemniczej śmierci

Mamy oficjalne oświadczenie adwokata Emila S. w sprawie jego rzekomego zatrzymania i posiadania narkotyków

Zatrzymanie Cezarego P., materiały policyjne

Zatrzymanie Cezarego P., materiały policyjne

Zatrzymanie Cezarego P., materiały policyjne

Zatrzymanie Cezarego P., materiały policyjne

Diler gwiazd ujawnił listę klientów

Diler gwiazd ujawnił listę klientów

Diler gwiazd ujawnił listę klientów

Diler gwiazd ujawnił listę klientów


Czy lakier wykrywający obecność narkotyków jest dobrym rozwiązaniem?

×