Szukaj

Kourtney Kardashian stosuje dietę cud. Schudła w krótkim czasie. Co ląduje na jej talerzu?

Kourtney Kardashian dieta

Kourtney Kardashian dieta

Kourtney Kardashian bardzo schudła w krótkim czasie. Jaki jest sekret jej diety cud? Zobaczcie.

W przeciwieństwie do wielu jej wakacji w ostatnich latach niedawny wyjazd Kourtney Kardashian na Turks i Caicos z rodziną nie został udokumentowany przez kamery reality TV, ale to nie znaczy, że nie chciała podzielić się z fanami wieściami, co u niej nowego. Opublikowała między innymi pikantne zdjęcia w małym czerwonym bikini ze stringami.

Trochę zabawy na słońcu – zatytułowała post.

Na kolejnym ujęciu można było podziwiać jej niesamowicie wyrzeźbiony brzuch. Widać, że bardzo schudła. I to w krótkim czasie. Jaki jest jej sekret?

Jaki jest sekret diety cud Kourtney Kardashian?

Zabawa i sprawność fizyczna wydają się być najważniejszymi priorytetami Kourtney, która w 2020 roku odeszła z Keeping Up With the Kardashians. Teraz gdy serial jest już zakończony, ona i jej dzieci – 11-letni Mason, 8-letnia Penelope i 6-letni Reign, mają więcej czasu dla siebie. W przypadku 41-letniej Kardashian oznacza to rozwijanie jej marki wellness Poosh.

Sprawność fizyczna i dieta przeciwstarzeniowa, to sposób na życie celebrytki, która stara się trzymać organicznej diety i ćwiczy prawie codziennie, głównie na treningach grupowych z przyjaciółmi lub rodziną na boisku do koszykówki w jej domu.

Każdego dnia poświęcam czas na ćwiczenia, czego nigdy nie robiłam – zwłaszcza mając troje małych dzieci – powiedziała – Dzięki temu czuję się o wiele lepiej – psychicznie i fizycznie.

Podczas kwarantanny uzupełniała swoje regularne treningi o wysokiej intensywności, które obejmują ćwiczenia cardio oraz ćwiczenia z obciążeniem ciała, wypady i przysiady z wyskokami, o pilates.

Według Poosh zrzuciła 3 kg, zyskując jednocześnie siłę i elastyczność.

Szczególnie w tym czasie zdrowie i dobre samopoczucie są tak ważne – powiedziała we wrześniu dla Women’s Wear Daily – Jeszcze ważniejsze jest dbanie o siebie.

Na talerzu Kardashian nie znajdziemy przetworzonej żywności ani cukru, a kiedy chce pójść o krok dalej, łączy wysokobiałkowy plan keto z przerywanym postem.

Dla mnie oznaczało to niejedzenie przez 14 do 16 godzin po obiedzie. Czekałabym z jedzeniem do następnego dnia aż do porannego treningu.

Zwykle zaczyna dzień od napoju proteinowego wzbogaconego kolagenem, koktajlu z awokado lub matcha latte. Potem spożywa niskowęglowodanowy lunch, składający się z jajek na twardo, a także awokado, pomidora i sera mozzarella.

Zwykle jem kurczaka lub łososia i uwielbiam kreatywnie zastępować węglowodany, decydując się na kalafior lub ryż brokułowy.

Całego planu trzyma się bardzo rygorystycznie i stąd takie efekty,


Kourtney Kardashian schudła 3 kg

Kourtney Kardashian schudła 3 kg

Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×