Kim Kardashian ma figurę topmodelki dzięki banalnej diecie! Znamy szczegóły!

Kim Kardashian ostatnio bardzo zeszczuplała. Okazuje się, że to zasługa nie operacji plastycznych, a odpowiedniej diety. Zobacz, co celebrytka jada na co dzień. 

Kim Kardashian udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu, w którym wyznała, że swoją idealną sylwetkę, a przede wszystkim wąską talię, zawdzięcza przejściu na weganizm. Gwiazda, która stała się rozpoznawalna dzięki popularnemu reality show, została zarzucona pytaniami o to, czy przeszła operację wycięcia żeber, aby osiągnąć tak idealną figurę?

Nie, naprawdę uważam, że bycie weganką mi w tym pomogłowyznała.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda wspomina o weganizmie w swoich mediach społecznościowych. Na początku tego roku Kim wyznała, że powstrzymuje się od spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego, podzieliła się także zdjęciami wegańskiego płaszcza, którym została obdarowana przez słynny dom mody Givenchy. Obecnie czuje się w pełni weganką. W tej diecie ważny jest także sposób przygotowywania potraw. O ile to możliwe, najlepiej jeść produkty surowe. Dopuszczalne jest także gotowanie, ale należy pamiętać, że obróbka termiczna zmniejsza zawartość witamin i składników mineralnych w pożywieniu. Kim jest także fanką bielizny wyszczuplającej, którą zakłada na większość publicznych wyjść. Dieta i bielizna optycznie zmniejszająca brzuch – to prawdziwe combo!

Kim Kardashian, która kiedyś była miłośniczką futer otrzymała nawet słowa uznania od organizacja praw zwierząt. PETA pochwaliła zaangażowanie Kim z modę „bez zbędnego okrucieństwa”:

Dziękujemy za dokonanie poruszających zmian, które ratują zwierzęta i pokazują światu, że #FurFree są przyszłością!

Kim Kardashian przeżywa teraz naprawdę gorący okres, od lat nieustannie mówi się o niej w mediach. Nie tylko za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi odnośnie swojej figury, ale także z racji nowego członka rodziny – syna Psalma, którym coraz chętniej seksbomba chwali się na Instagramie. Przypomnijmy, że choć Kim jest matką trzech uroczych szkrabów, dwójkę z nich urodziła surogatka.

View this post on Instagram

Costa Rica ???????? last week

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się w stroju kąpielowym. 14-latka w ogniu krytyki: “Rośnie nam druga Kim Kardashian”

Zobacz: Kim Kardashian pokazała prześliczne zdjęcie Psalma! Nie uwierzycie, do kogo podobny jest najmłodszy potomek rodu Kardashian-West!

Zobacz: Takich gorących zdjęć Kylie Jenner jeszcze nie miała! Kim Kardashian spuchnie z zazdrości!

 


Kim Kardashian - Instagram

Kim Kardashian - Instagram

Kim Kardashian – MET Gala 2019, kreacja: Mugler

Kim Kardashian – MET Gala 2019, kreacja: Mugler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×