Jennifer Aniston całkowicie odleciała z wiecznym odchudzaniem! Ukochany Justin już nie wyrabia!

Justin Theroux i Jennifer Aniston mają kryzys

Justin Theroux i Jennifer Aniston mają kryzys

Dieta Jennifer Aniston irytuje jej męża. Czego nie je?

Jennifer Aniston od wielu lat wygląda niemalże tak samo, albo i lepiej. Gwiazda nie przesadza z wypełniaczami i medycyną estetyczną. Podobno w środowisku znana jest z obsesyjnej dbałości o swoje ciało – była żona Brada Pitta dużo ćwiczy, unika alkoholu, nie pali papierosów, pije dużo wody i oczywiście odpowiednio się odżywia. I to właśnie kwestia diety jest podobno główną przyczyną najnowszego sporu pomiędzy Jennifer a jej mężem – Justinem Theroux.

RadarOnline, który powołuje się na swojego informatora, twierdzi, że Aniston rzekomo przesadza ze swoimi fanaberiami dotyczącego zdrowego stylu życia. Podobno gwiazda wymaga świeżej dostawy żywności do swojej willi w Nowym Jorku, nawet wtedy, kiedy nie ma jej w domu:

Justin już nie wyrabia z wymaganiami Jen. Wprowadziła zakaz trzymania w domu większości produktów, nawet jak jej nie ma przez dłuższy czas w apartamencie w Nowym Jorku, to i tak regularnie musi być wymieniane jedzenia na świeże w razie gdyby wróciła niespodziewanie.

Amerykański serwis ujawnił listę produktów, których Aniston nie je:

Jennifer nie tyka niczego co zawiera soję i nabiał. Wpada w szał jeżeli zobaczy w lodówce cokolwiek zawierające te składniki. (…) To jej kolejny sposób na kontrolowanie Justina, ale on ma już dosyć, zwłaszcza że w ich małżeństwie nie dzieje się dobrze od jakiegoś czasu, więc takie podejście zdecydowanie nie pomaga w tej sytuacji.

Jakiś czas temu amerykańskie tabloidy twierdziły, że „Jennifer była wściekła na męża za utrzymywanie przyjacielskich relacji z nieodpowiednimi ludźmi”. Pojawiły się nawet plotki o regularnych rozmowach Aniston z Pittem i jego matką, co oczywiście ożywiło dyskusję o ewentualnym powrocie byłych małżonków do siebie.

Czy kolejne problemy w związku Jennifer i Justina zwiastują rychły rozwód?

Zobacz: Rodzina skarży się na Jennifer Aniston! Wywinęła najbliższym bardzo przykry numer

Zobacz: To przełomowa chwila! Jennifer Aniston po raz pierwszy spotkała się z dziećmi Brada Pitta!

Zobacz: To zdjęcie podbija internet! Jennifer Aniston przemawia na Złotych Globach 2018, a Angelina Jolie w tym czasie… HIT!


Jennifer Aniston i Justin Theroux kłócą się

Jennifer Aniston i Justin Theroux kłócą się

Carol Burnett i Jennifer Aniston (kreacja: Schiaparelli Haute Couture, biżuteria: Fred Leighton) - Złote Globy 2018

Carol Burnett i Jennifer Aniston (kreacja: Schiaparelli Haute Couture, biżuteria: Fred Leighton) - Złote Globy 2018

Jennife Aniston wypoczywa w Meksyku

Jennife Aniston wypoczywa w Meksyku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×