Szukaj

Tajemnica sylwetki Kożuchowskiej, Szelągowskiej i Koroniewskiej rozwiązana – to ta sama prosta dieta!

Dorota Szelągowska, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska... Gwiazdy zdradziły sekret swojej diety. Co jedzą? Kto odpowiada za ich odżywanie? 
dieta gwiazd

dieta gwiazd

Dorota Szelągowska, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, to gwiazdy, które wyglądają idealnie. Zachwycająco prezentują się podczas branżowych imprez, a także w social mediach, gdzie regularnie umieszczają nowe posty. Z czego składa się ich dieta? Okazuje się, że wpływ na nią ma jedna osoba.

Mowa o Agnieszce Mielczarek, która dba o figury i idealny wygląd polskich gwiazd. Autorka książek, wykształcona w najlepszych francuskich Instytutach Dietetycznych, zdobyła pełne zaufanie gwiazd i nie tylko. O efektach działania jej diet mówi się już wszędzie.

Gwiazdy korzystają z Bistrobox. Na czym polega sekret diety Agnieszki Mielczarek?

Nie jest tajemnicą, że z pomocą Mielczarek udało się schudnąć Dorocie Szelągowskiej, która straciła już 15 kilogramów. Dieta wyrzeźbiła też ciało Małgorzaty Kożuchowskiej, a od kilku miesięcy karmi fenomenalnie wyglądającą Joasię Koroniewską. Nie da się ukryć, że aktorka wygląda rewelacyjnie, czego dowodem mogą być zdjęcia w jej social mediach.

Joanna Koroniewska korzysta z Bistrobox. Na czym opiera się jej dieta?

Joanna Koroniewska korzysta z Bistrobox. Na czym opiera się jej dieta?

 

Jaki jest sekret diety wspomnianych gwiazd? Odchudzanie i odmładzanie! Dzięki swojej wiedzy Agnieszka nie tylko odchudza, ale w głównej mierze odmładza gwiazdy, które nie chcą korzystać z chirurgii plastycznej. Po jej pomoc sięgają głównie kobiety po 40. Znana ze swojego młodzieńczego wyglądu 43-latka stworzyła catering dietetyczny Bistrobox, dbając o zdrowe odżywianie i o wygląd kobiet w całej Polsce.

Martyna Wojciechowska korzysta z Bistrobox

Martyna Wojciechowska korzysta z Bistrobox

Plany zdjęciowe, przygotowania do zawodów (np. zdobycie 2 miejsca w zawodach IronMen czy 3 w mistrzostwach Polski w triathlonie przez Macieja Dowbora) nawet najbardziej wymagających polskich sportowców czy gwiazd, to dla Agnieszki Mielczarek chleb powszedni. Nawet Martyna Wojciechowska, wracając z podróży na krańcach świata, regeneruje swój organizm dzięki wspomnianym pudełkom, na których jak sama mówi, czuje się lekko i smacznie, bo smak w Bistrobox jest niepowtarzalny.

Martyna Wojciechowska - jaką dietę stosuje?

Martyna Wojciechowska – jaką dietę stosuje?

W tym roku próbę podjęła Kasia Bosacka zobaczymy, czy tym razem jej się uda!

Zobacz: Dorota Szelągowska w mig schudła 40 kilo! Dotarliśmy do jej cudownej diety!


1Katarzyna Bosacka - korzysta z Bistrobox

Katarzyna Bosacka - korzysta z Bistrobox

dowbor

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×