Ta opinia Grzegorza Krychowiaka nie ucieszy Anny Lewandowskiej? Piłkarz opowiedział o swojej diecie

Dieta Grzegorza Krychowiaka

Dieta Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak o diecie Anny Lewandowskiej

Ostatnio głośno jest o słynnych kulkach i batonach mocy Anny Lewandowskiej. Słynna trenerka stworzyła nawet specjalny sklep internetowy, w którym kupić można koktajle w proszku, czy też zdrowe batoniki. Nie jest tajemnicą, że ich ogromnym fanem jest Robert Lewandowski. W przerwie między treningami do EURO 2016 smakołykami zajadą się też Wojciech Szczęsny i Sławomir Peszko. A co z Grzegorzem Krychowiakiem? Piłkarz nie zalicza się do fanów przekąsek Lewandowskiej.

Słynny sportowiec grający na pozycji pomocnika jest wobec siebie bardzo surowy w kwestii diety. Grzegorz Krychowiak je zdrowe i nieprzetworzone produkty:

Od pewnego czasu bardzo zwracam uwagę na to co jem i co piję. Ja poświęcam piłce wszystko. Każdy mecz gram tak, jakby wynik zależał tylko ode mnie. I chcę być do tego jak najlepiej przygotowany

Grzegorz wiele zawdzięcza swojej ukochanej, Celii Jaunat:

A odpowiednie odżywanie się to jeden z kluczy do sukcesu. W moim przypadku to się zaczęło, gdy trafiłem do Bordeaux. Wtedy zacząłem rozumieć jak bardzo to ważne. A teraz staram się jeszcze bardziej świadomie do tego podchodzić. Dużo rozmawiam na przykład z dietetykiem Sevilli, bo nie tylko chcę wiedzieć co mam jeść, ale też dlaczego to działa na organizm dobrze, a co innego źle. W tym miejscu wielki ukłon należy się też mojej francuskiej narzeczonej, Celii, bo to ona gotuje w naszym domu. Nie było jej łatwo przestawić się tylko na zdrową kuchnię, ale to zrobiła – opowiadał piłkarz z rozmowie z magazynem CKM

A czy Grzegorzowi Krychowiakowi zdarza się mieć chwile słabości?

Nie mam choćby z tego powodu, że w mojej lodowce nie ma nic niezdrowego. My z Celią takich rzeczy po prostu nie kupujemy. Lubię słodycze, więc po sezonie pozwalam sobie na deser po obiedzie. Ale to nie tak, że zajadam się tym, ile tylko dam radę. Przez tydzień zjem może kilka takich deserów i koniec, bo zaraz potem wracam do treningów.

To się nazywa postawa godna podziwu. Ciekawe tylko, co na to Anna Lewandowska?

Zobacz: Anna Lewandowska sprzedaje produkty spożywcze! Buraki, szpinak, batony… Znamy ceny! 

Grzegorz Krychowiak jaką ma dietę?

Grzegorz Krychowiak jaką ma dietę?

Grzegorz Krychowiak nie lubi batonów Anny Lewandowskiej

Grzegorz Krychowiak nie lubi batonów Anny Lewandowskiej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×