Dido 15 lat temu znał cały świat. Jak wygląda dzisiaj i co się z nią stało? Nieźle się zmieniła

Dido - jak dziś wygląda?

Dido - jak dziś wygląda?

Jak zmieniła się Dido?

Dido po latach przerwy powraca na scenę. Jak dziś wygląda gwiazda przeboju Here with me z kultowego serialu z końca lat 90. – Roswell?

Dido Florian Cloud de Bounevialle Armstrong, znana na świecie jako Dido, to brytyjska piosenkarka, która największą popularnością cieszyła się na przełomie XX i XXI wieku. Chociaż przez ostatnie lata było o niej cicho, teraz powraca próbując odbudować swoją popularność.

W marcu wokalistka wyda swoją nową płytę. Fizycznie krążek ukaże się tylko na terenie Wielkiej Brytanii – w Polsce będzie można posłuchać go jedynie w wersji cyfrowej. Właśnie z tej okazji Dido w weekend pojawiła się w radiu BBC. Przed budynkiem czekali na nią brytyjscy paparazzi, dzięki którym możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się gwiazda hitu Here with me.

Opinie internautów są bardzo przychylne. W większości twierdzą, że czas korzystnie wpływa na piosenkarkę. 47-letnia Dido wciąż może pochwalić się gładką cerą, na której z trudem można dostrzec pierwsze zmarszczki mimiczne. Oprócz świeżego wyglądu, laureatka nagród MTV EMA czy Brit Awards może pochwalić się także nową fryzurą. Dido znacznie rozjaśniła włosy, które zdecydowanie odejmują jej lat.

Kim jest Dido?

Przypomnijmy, że Dido w Polsce zyskała rozgłos dzięki wydanemu w maju 1999 roku singlowi Thank You. Kawałek promował jej debiutancki album No Angel, który był jednym z najlepiej sprzedających się w Europie Zachodniej i Centralnej. Do dzisiaj płyta znalazła ponad 22 miliony nabywców, co daje jej 2. miejsce na liście najchętniej kupowanych krążków w 2000 roku w Wielkiej Brytanii.

Dwa lata później artystka wydała kolejny krążek – Life for rent, który promował utwór White flag. Piosenka przez wiele tygodni nie schodziła z pierwszych miejsc list przebojów nie tylko w jej ojczyźnie, ale też w Polsce, Szwecji, a nawet w Tajwanie.

Kolejne albumy i single nie odbiły się już tak szerokim echem, aż z czasem słuch o wokalistce praktycznie zaginął. Ponownie głośno zrobiło się o niej pod koniec 2018 roku, gdy podpisała kontrakt w brytyjskim wydawnictwem Sony BMG, które postanowiło zainwestować w nowe utwory i album. Płyta Dido nosi tytuł Still on My Mind, a jej premiera zaplanowana jest na 8 marca.

Czekacie?

Zdumiewająca metamorfoza! Matka Kisio zrobiła sobie usta i poprawiła twarz! Przed kamerami zmieniła się w 40-latkę! [WIDEO]

Małgorzata Socha przytyła po trzeciej ciąży. Załamana gwiazda pokazała, jak bardzo zmieniła się jej sylwetka

Anja Rubik odkurzyła rodzinne albumy i pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Zmieniła się nie do poznania!


Dido w 2019 roku

Dido w 2019 roku

Jak zmieniła się wokalistka Dido znana z hitu Here with me? Zdjęcia z 2019 roku

Jak zmieniła się wokalistka Dido znana z hitu Here with me? Zdjęcia z 2019 roku

Dido 2001 r.

Dido 2001 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×