Szukaj

Nieznane zdjęcia księżnej Diany upublicznione. Brat wyciągnął je z domowego archiwum

księżna Diana

Do sieci trafiły właśnie niepublikowane wcześniej zdjęcia księżnej Diany. Udostępnił je młodszy brat zmarłej tragicznie matki Harry'ego i Williama. Pokazał także, jak bardzo jego siostra była podobna do ich ojca. 

Księżna Diana była jedną z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Jej małżeństwo z Karolem od samego początku nie należało do najszczęśliwszych. Kolorowa prasa cały czas donosiła o kolejnych kryzysach w ich związku. Brytyjczykom nie przeszkadzało to jednak kochać jej bezgraniczną miłością. Nie bez powodu otrzymała przydomek Królowa ludzkich serc. Wszyscy uwielbiali ją za otwartość i pogodne usposobienie. Szczególnie dała się zapamiętać jako bardzo troskliwa mama. Bardzo prężnie działała też na rzecz wielu organizacji charytatywnych.

Od samego początku media bacznie przyglądały się żonie przyszłego króla. Nie zawsze trzymała się ona dworskiej etykiety i często pozwalała sobie na różne odstępstwa. Nie spotykało się to jednak z krytyką ze strony Brytyjczyków. Wręcz przeciwne twierdzili oni, że znacznie ociepla ona wizerunek surowego rodu Windsorów. Jej swoboda bycia sprawiła, że na zawsze zmieniła to, jak postrzegani są przez media członkowie monarchii. W 1997 roku media obiegła tragiczna wiadomość. Diana Spencer zginęła w wypadku samochodowym.

Brat Diany Spencer wspomina ojca i siostrę

Od śmierci matki Harry’ego i Williama minęły już 23 lata. Pamięć o niej nadal jest jednak bardzo żywa. Tabloidy cały czas zastanawiają się, jakby wyglądało jej życie, gdyby jej małżeństwo z Karolem nie zakończyło się rozwodem. Do sieci cały czas trafiają kolejne niepublikowane dotąd zdjęcia Diany. Z okazji Dnia Pamięci, który był obchodzony w minioną środę, brat księżnej udostępnił zdjęcia ich ojca. Nie da się nie zauważyć, że mężczyzna jest niezwykle podobny do swojej córki.

Pamięci mojego ojca i jego ludzi z #royalscotsgreys, którzy wyzwolili Vieille-Lyre i Neuve-Lyre (Normandia) w 44.

Mężczyzna postanowił opublikować też nieznane wcześniej zdjęcie swojej siostry. Była na nim kilkuletnią dziewczynką. Widzimy na nim Dianę z jej młodszym bratem Karolem. Miała ona sobie różową sukienkę w kratkę, a on był ubrany w niebieskie szorty. Blond włosy przyszłej księżnej Walii opadły na jej ramiona. Starsza siostra czule obejmowała ramieniem małego chłopca.

Fanom od razu zebrało się na wspomnienia. Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów pod adresem Diany. Nie kryją oni swojego wzruszenia.


Diana Spencer z młodszym bratem Karolem

Diana Spencer z młodszym bratem Karolem

ojciec księżnej Diany

ojciec księżnej Diany

Księżna Diana - oficjalny portret księżnej Walii

Księżna Diana - oficjalny portret księżnej Walii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×