Zwierzenia księżnej Diany trafiły do mediów. Opowiedziała o przykrej sytuacji w trakcie walki z chorobą: „Karol objął mnie w talii i rzucił, że…”

Księżna Diana film Diana, 7 dni

Księżna Diana film Diana, 7 dni

Film o księżnej Dianie w polskiej telewizji

W związku z nadchodząca dwudziestą rocznicą śmierci księżnej Diany ukazuje się coraz więcej publikacji, wywiadów z tymi, którzy znali ją mniej lub lepiej i oczywiście filmów dokumentalnych. „Królowa ludzkich serc” zginęła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu uciekając przed ścigającymi ją paparazzi. Ta tragedia wstrząsnęła światem, mediami, synami księżnej, rodziną królewską, podwładnymi królowej Elżbiety II i każdym, kto wiedział jaką osobą była Diana.

Z okazji tej smutnej rocznicy stacja National Geographic wyemituje nowy film dokumentalny, w którym zobaczymy archiwalne materiały filmowe i zdjęcia, z których większość nie była nigdy wcześniej publikowana. Narratorem filmu jest sama księżna Walii, która komentuje wydarzenia ze swojego życia, przywołując nieszczęśliwe dzieciństwo, obawy towarzyszące jej przed ślubem z księciem Karolem, małżeński kryzys czy depresję poporodową:

Tydzień po zaręczynach zachorowałam na bulimię. Karol objął mnie w talii i rzucił, że mi się przytyło. Wtedy to się zaczęło. Gdy pierwszy raz wywołałam wymioty, poczułam wielką ulgę. To był mój sposób na rozładowanie napięcia.

Podczas lanczu z siostrami powtarzałam, że nie mogę za niego wyjść. Były wspaniałe. Powiedziały, że w sprzedaży są już ręczniki z moją podobizną, więc jest za późno, żeby się wycofać.

Dokument pokazuje, jak bardzo prawdziwa twarz Diany różniła się od jej publicznego wizerunku.

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? To zdjęcie podbija internet

Film DIANA na National Geographic – kiedy?

DIANA – emisja w czwartek 31 sierpnia o godz. 21:00 i 00:30 na National Geographic. Film będzie można również obejrzeć w piątek 1 września o godz. 15:30, sobotę 2 września o godz. 11:00 i niedzielę 3 września o godz. 21:30.

Przed rocznicą śmierci księżnej Diany wyciekły informacje o wraku jej limuzyny. Williamowi i Harry’emu przysporzy to sporo smutku!

Księżna Diana - film po polsku

Księżna Diana – film po polsku

Księżna Diana - film biograficzny na National Geographic

Księżna Diana – film biograficzny na National Geographic


Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

Książę Harry o pogrzebie księżnej Diany w Newsweeku

Książę Harry o pogrzebie księżnej Diany w Newsweeku

Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×