Córka Moniki Bellucci swoją urodą powala na kolana. Jest tak piękna, że upomniał się o nią świat mody

Deva Cassel – córka Moniki Bellucci

Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, w reklamie Dolce&Gabbana. Jej uroda powala na kolana. Swoim wyglądem zachwyciła internautów i świat mody. Ile ma lat i jak wygląda?

Monica Bellucci jest gwiazdą światowego formatu i współczesnym symbolem kobiecości. Zaczynała jako modelka, ale szybko trafiła do filmu. Zagrała m.in.w takich hitach jak Apartament, Doberman czy Pasja, w której wcieliła się w postać Marii Magdaleny.

Swojego męża, francuskiego aktora Vincenta Cassela poznała na planie Apartamentu. Bellucci i Cassel pobrali się w 1999 roku. Para zamieszkała w Paryżu, jednak ich córka – Deva – urodziła się 12 września 2004 roku w Rzymie. W stolicy Włoch, 21 maja 2010 roku, przyszła na świat także ich druga córka, Léonie.

Vincent Cassel i Monica Bellucci byli małżeństwem 18 lat. Przez wiele lat stanowili wzór związku w show-biznesie.  Ich rozstanie zaskoczyło nie tylko fanów. Od dwóch lat Vincent Cassel jest związany o 30 lat młodszą modelką Tiną Kunakey. Monica podobno spotyka się francuskim rzeźbiarzem i byłym modelem, Nicolasem Lefebre. Jednak pomimo rozstania oboje zajmują się córkami.

View this post on Instagram

Deva&Monica #devacassel #monicabellucci

A post shared by Deva Cassel (@devacassel_) on

Deva Cassel – córka Moniki Bellucci w reklamie Dolce&Gabbana

Vincent Cassel oraz Moniki Bellucci z pewnością są dumni ze swojej córki Devy, która została gwiazdą nowej kampanii Dolce&Gabbana.

Reklamę kręcono w jednym z najdroższych hoteli na świecie – Palazzo Avino w Ravello we Włoszech. Na planie nastolatce towarzyszyła mama. Ale to ojciec pochwalił się na Facebooku gotowym spotem z udziałem córki. A filmik opatrzył zabawnym komentarzem.

Ktokolwiek się zbliży, pieprznę go – napisał Vincent Cassel.

Jesteśmy przekonani, że trudno będzie mu upilnować tak piękną córkę. Tym bardziej, że od kilku dni Deva ma już swój własny, osobisty Instagram.

Celui qui s’approche j’le nique???????? @d.casselluxxi

Opublikowany przez Vincent Cassel Wtorek, 4 lutego 2020

 


Deva Cassel, córka Moniki Bellucci

Deva Cassel, córka Moniki Bellucci

Deva Cassel

Deva Cassel

Deva Cassel

Deva Cassel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×