Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Demi Moore przyłapana na zakupach z córką

Demi Moore z córką Tallulah


Demi Moore znana jest z nienagannego stylu i idealnego wyglądu. Pomimo swoich 52 lat nadal jest piękną i zadbaną kobietą.

Przez 10 lat związana była z młodszym od siebie o 16 lat Ashtonem Kutcherem. Po rozstaniu a aktorem gwiazda przeżyła załamanie psychiczne i leczyła się w specjalistycznej klinice. Długo nie mogła pogodzić się z faktem, że Ashton porzucił ją dla dużo młodszej Mili Kunis, która kilka dni temu urodziła aktorowi córeczkę (zobacz: Ashton Kutcher i Mila Kunis pokazali córeczkę!).

Ostatnio paparazzi przyłapali Demi na zakupach z jedną ze swoich trzech córek – Tallulah Willis Najwidoczniej aktorka chciała poświęcić jej więcej czasu, ponieważ Tallulah cierpi na bardzo rzadka chorobę – dysmorfofobią (zobacz: Córka Demi Moore i Bruce’a Willisa cierpi na rzadką chorobę! [wideo]). W tym przypadku wsparcie rodziny jest bardzo potrzebne.

Niestety Moore nie była w najlepszej kondycji fizycznej, ponieważ zasłaniała twarz przed obiektywem, co wcześniej było w jej przypadku nie do pomyślenia.

Jak myślicie, dlaczego aktorka tak źle wyglądała? Może to fakt, że Kutcher został szczęśliwym ojcem tak ją zdołował?

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×