Co się stało z zębami Demi Moore?!

Demi Moore szczerbata

Demi Moore bez zęba

Demi Moore jest piękną i utalentowana aktorką, która w tym roku skończy 55 lat, a wygląda na 35 🙂 Demi teraz nieco mniej gra w filmach, ale jeszcze kilka lat temu miała status jednej z najgorętszych gwiazd Hollywood z super zadbanym, szczupłym i wysportowanym ciałem. Demi lubiła w wywiadach podkreślać, że wiek nie jest ważny i że jest tylko cyfrą, którą to tezę udowodniła poślubiając w 2005 roku młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera. Co prawda para nie jest już razem, ale Demi nadal prezentuje godną pozazdroszczenia formę.

Aktorka jest bardzo pewna siebie, zna swoje mocne i słabe strony, dlatego zupełnie nie miała problemu, żeby w ostatnim w programie Jimmy’ego Fallona pokazać filmik, na którym szczerbata Demi Moore śmieje się do aparatu, a z przodu brakuje jej jedynki. Zszokowany komik zaczął się dopytywać co się stało:

Chciałabym móc powiedzieć, że było to coś cool jak wypadek na deskorolce, ale prawda jest taka, że starłam go sobie ze stresu, i dlatego myślę, ze warto o tym mówić głośno, że poza chorobami serca stres jest największym mordercą wśród Amerykanów. 

Wyobrażacie sobie u nas jakąś seksowną gwiazdę, która chwali się brakującym zębem? Na przykład Małgosię Rozenek?

Demi Moore bez zęba

Demi Moore bez zęba

Suknia: Roberto Cavalli. Demi Moore, gala z okazji 100 lat brytyjskiej edycji

Demi Moore


Demi Moore bez zęba

Demi Moore bez zęba

Demi Moore, Oscary 2010 r.

Demi Moore, Oscary 2010 r.

Demi Moore

Fotografia: ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×