Gwiazda pokonała nałóg, a teraz pokazała się z zaokrąglonym brzuchem. Gratulacji co niemiara

Gwiazda w ciąży

Gwiazda w ciąży

Demi Lovato pokazała się w pięknej sukience w kropki na swoim Instagramie. Nie to dziwi, zaskakujące jest to, że trzyma się za pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Co to za historia?

Demi Lovato miała ostatnio bardzo ciężki czas.Trafiła na odwyk po tym, jak przedawkowała narkotyki. Znajdowała się w bardzo ciężkim stanie. Od lat zmaga się z uzależnieniami, ale obecnie wyszła na prostą.Jest znowu zakochana. Spotyka się z modelem Austinem Wilsonem, a wcześniej była w krótkim związku z Henrym Levym. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów fotografią z pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuchem.

Zobacz: Pierwsze zdjęcie Demi Lovato po odwyku trafiło do sieci! Jak bardzo się zmieniła?

Czy Demi Lovato jest w ciąży?

Wokalistka zaskoczyła swoich fanów i na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym trzyma się za zaokrąglony brzuszek. W sukience w groszki, z pięknie wyeksponowanym brzuszkiem pozuje do fotografii. Pierwsze wrażenie jest niesamowite. Obserwujący przeżyli niezły szok, bo wszyscy wiedzą, że od jakiegoś czasu piosenkarka spotyka się z Austinem Wilsonem, więc może postanowili powiększyć rodzinę.

Jednak opis zdjęcia rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Prawdziwy czy nie? – zapytała fanów.

Jednak dodała hashtagi, które wiele wyjaśniły. Brzuszek to była jednak tylko charakteryzacja na potrzeby serialu Will and Grace produkcji NBC, w którym piosenkarka gra od jakiegoś czasu. Okazuje się, że na razie gwiazda nie jest w ciąży.

Zobacz: Baby boom trwa! Gwiazda Top Model pokazała się w zaawansowanej ciąży!

W pierwszym odruchu posypały się gratulacje. Dopiero potem fani domyślili się, że to tylko charakteryzacja. Mimo wszystko wielbiciele Lovato życzą jej, żeby ułożyła sobie życie i miała dzieci.

  • O, szczęścia! Pięknie wyglądasz.
  • Jak do twarzy ci w ciąży.
  • Piękna! Szczęścia!
  • O, już nie mogę się doczekać odcinka.

Po wszystkich przeżyciach, których doświadczyła piosenkarka w ostatnim 1,5 roku, rzeczywiście należy jej się odrobina szczęścia i spokoju.

Zobacz: Anna Lewandowska pochwaliła się treningiem w ciąży. Jak ćwiczy z brzuszkiem?


Demi Lovato z zaokrąglonym brzuchem

Demi Lovato z zaokrąglonym brzuchem

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×