Hollywoodzka gwiazda zmaga się z alkoholizmem, narkomanią i bulimią! Nieoczekiwanie zdradziła prawdziwy powód swoich nałogów!

Demi Lovato alkoholizm

Demi Lovato alkoholizm

Demi Lovato o walce z alkoholizmem

W szokującym wywiadzie dla magazynu Billboard Demi Lovato ujawniła, przez którą gwiazdę prawie wróciła do picia! Po tym wydarzeniu podczas gali MET dwa lata temu Demi Lovato poszła prosto na spotkanie Anonimowych Alkoholików.

Co się stało podczas słynnej gali organizowanej w przez amerykańską edycję magazynu Vogue?

To było okropne doświadczenie – zdradziła Lovato. – Zrobiła się tam prawdziwa klika. Czułam się tak niedobrze, że chciałam się napić…

Ale to nie ogólna atmosfera podczas pełnej gwiazd uroczystości sprawiła, że Lovato zatęskniła za alkoholem. To konkretna osoba spowodowała, że ten wieczór stał się dla Demi nieznośną torturą:

Ta jedna znana osoba była kompletną dzi*** i bycie w jej pobliżu było udręką – przyznała piosenkarka.

Demi nie chciała ujawniać, kto sprawił jej wtedy przykrość, ale uważni internauci szybko namierzyli winną. Odnaleźli zdjęcie zrobione tamtego dnia i komentarz Demi, która opublikowała je na swoim Instagramie.

Na zdjęciu widać stojące na czerwonym dywanie gwiazdy: raperkę Niki Minaj, projektanta Jeremy’ego Scotta i Demi Lovato. Scott patrzy prosto w obiektyw aparatu z lekko przerażoną miną, Demi jest wyraźnie zaskoczona i zmieszana, za to Niki rzuca w jej kierunku pełne pogardy spojrzenie.

Przy zdjęciu znajduje się wiele mówiący opis samej Lovato:

To zdjęcie w zasadzie podsumowuje moją pierwszą i prawdopodobnie ostatnią galę Met – napisała Demi w 2016 roku. – Niektórzy z was muszą się nauczyć, jak przyjmować żarty. Oczywiście śmieję się z tego, że po pierwsze wyglądam niesamowicie niezręcznie, a po drugie, że nieprzyjemne zachowanie, które jest widoczne na tym zdjęciu, w rzeczywistości dodaje mi energii.

Chociaż Lovato ewidentnie próbowała obrócić całą sytuację w żart, konflikt z Niki Minaj bardzo popsuł jej nastrój. Gwiazda poczuła się tak źle, że – chcąc uniknąć powrotu do alkoholu – zaraz po gali poszła na spotkanie AA:

Przebrałam się, ale miałam jeszcze na sobie moje diamenty. Miliony dolarów w diamentach na spotkaniu AA – wspomina z goryczą Demi.

Nie wiadomo, co dokładnie Minaj zrobiła Demi… Musiało to jednak być coś wyjątkowo podłego, skoro Lovato o godzinie 22 szukała w desperacji terapii dla uzależnionych od alkoholu.

Była gwiazda kanału Disneya w 2010 roku trafiła na odwyk. Od tamtej pory, cierpiąca na bulimię oraz uzależniona od alkoholu i narkotyków, gwiazda otwarcie mówi o swoich problemach. Lovato wierzy, że pokazując swoje codziennie zmagania może dodać siły innym uzależnionym ludziom.

Jest totalną gwiazdą, a suknię ślubną ma nad wyraz skromną! Niewiarygodne!

Znamy przyczyny śmierci Agnieszki Kotulanki! Wiadomo już co zabiło gwiazdę “Klanu

Znamy przyczyny śmierci Agnieszki Kotulanki! Wiadomo już co zabiło gwiazdę “Klanu


Konflikt Nicki Minaj i Demi Lovato

Konflikt Nicki Minaj i Demi Lovato

Czy Demi Lovato jest lesbijką? Plotkuje się, że gwiazda jest biseksualna

Czy Demi Lovato jest lesbijką? Plotkuje się, że gwiazda jest biseksualna

Demi Lovato wyszła za mąż?

Demi Lovato wyszła za mąż?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×