Demi Lovato znowu jest zakochana! Gwiazda usidliła 28-letniego aktora z boskim ciałem

Demi Lovato i Max Ehrich

Demi Lovato i Max Ehrich

Demi Lovato długo nie była singielką. Gwiazda od stycznia jest zakochana w 28-letnim aktorze. Para spędza ze sobą sporo czasu. Czy tym razem to uczucie na lata?

W 2020 rok Demi Lovato weszła w wielkim stylu. Nie dość, że dała świetny występ na Super Bowl, to jeszcze publicznie opowiedziała o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania oraz z uzależnieniem od narkotyków, co spotkało się z pozytywną reakcją fanów oraz światowych mediów.

Nowy etap w swoim życiu amerykańska wokalistka rozpoczęła jako singielka – w grudniu rozstała się z chłopakiem, Austinem Wilsonem. Romans piosenkarki i modela trwał raptem miesiąc. Wszystko wskazuje jednak na to, że Lovato jest ponownie zakochana. U boku gwiazdy pojawił się nowy mężczyzna.

Demi Lovato ma nowego chłopaka. Kim jest Max Ehrich?

Najpierw fani artystki zauważyli, jak ta wymienia się na Instagramie zalotnymi komentarzami z Maxem Ehrichem. To 28-letni aktor serialowy i telewizyjny, znany m.in z takich produkcji jak High School Musical 3: Ostatnia klasa czy Walk, Ride, Rodeo. Jak donoszą źródła, Demi poznała Ehricha w połowie stycznia.

W zeszłym tygodniu para została przyłapana w Calabasas w Los Angeles. Podczas wspólnych zakupów mieli nasunięte na twarz maski ochronne oraz jednorazowe rękawiczki. Demi i Max uzupełnili spożywcze zbiory, a następnie zamknęli się w domu wokalistki, gdzie obecnie we dwoje odbywają kwarantannę. 28-latek pochwalił się, jak wykorzystuje czas wolny od pracy.

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że powinieneś pakować więcej podczas kwarantanny – napisał pod zdjęciem aktor, prezentując swój wyrzeźbiony tors.

Dla mnie spoko – odpowiedziała w komentarzu Demi

Na początku tego miesiąca Max opublikował również nagranie, w którym śpiewa utwór Let Me Love You:

Dla mojej ukochanej.

Lovato w odpowiedzi opublikowała emotikonę zapłakanej twarzy, czerwone serce i przekręconą ósemkę, czyli symbol nieskończoności.

View this post on Instagram

to my <3

A post shared by MaxEhrich (@maxehrich) on

Czy tym razem uczucie Demi Lovato przerwa lata? Póki co zagraniczna prasa donosi, że artystka utrzymuje dobre stosunki ze swoim byłym Wilmerem Valderramem, z którym umawiała się w latach 2010-2016, i który zaręczył się w styczniu z Amandą Pacheco. Była gwiazda Disneya okazała im swoje wsparcie, odnosząc się do ich ślubu w swoim nowym teledysku I Love Me.


Max Ehrich, Instagram

Max Ehrich, Instagram

Max Ehrich, Instagram

Max Ehrich, Instagram

Max Ehrich, Instagram

Max Ehrich, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×