Demi Lovato była o krok od śmierci. Stosowała dietę wyniszczającą organizm

Demi Lovato

Demi Lovato

Demi Lovato szczerze opowiedziała o swojej ekstremalnej diecie i ćwiczeniach fizycznych, które doprowadziły do przedawkowania w 2018 roku. Dodała, że problemy z ciałem niszczą jej zdrowie psychiczne.

Nie było tajemnicą, że Demi Lovato od lat zmagała się zarówno z problemami z alkoholem jak i narkotykami. Rok 2018 stał się dla niej tragiczny, ponieważ piosenkarka przedawkowała narkotyki i trafiła na odwyk. Jak sama później stwierdziła, ma szczęście, że żyje. Szczególnie po tym, co ją spotkało. Jak się okazuje, wpływ na przedawkowanie artystki miała również presja szczupłej sylwetki, co z kolei doprowadziło do zaburzeń odżywiania u piosenkarki.

Mimo trudności Demi powróciła w wielkim stylu, pojawiła się na Grammy 2020 oraz triumfalnie powróciła na scenę 2 lutego, odśpiewując hymn narodowy na Super Bowl. Mimo że przybyło jej parę kilogramów, jest w świetnej formie.

Demi Lovato miała obsesję na punkcie odchudzania

Przez pewien czas, przed fatalnym przedawkowaniem narkotyków Demi Lovato regularnie umieszczała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pokazywała, że ciągle ćwiczy. W trakcie wywiadu z Ashley Graham, w programie Pretty Big Deal gwiazda ujawniła, że myślała, że wraca do zdrowia po zaburzeniach odżywiania, podczas gdy zamiast głodzenia się przepracowywała swoje ciało na siłowni.

Mam dość zamęczania się treningami i ekstremalną dietą. Myślałam, że ostatnie kilka lat to powrót do zdrowia po zaburzeniach odżywiania, kiedy tak naprawdę po prostu nie było. I właśnie zdałam sobie sprawę, że może moje objawy nie były tak oczywiste jak wcześniej, ale to zdecydowanie był problem z jedzeniem. – ujawniła 27-latka.

Demi Lovato w bikini w panterkę

Demi Lovato w bikini w panterkę

Myślę, że kiedy masz wokół siebie ludzi, którzy mówią ci pewne rzeczy, że powinieneś wyglądać w określony sposób, to utrudnia. Byłam w takiej sytuacji i po prostu przepracowywałam się. Szczerze uważam, że to właśnie doprowadziło do tego, że to wszystko wydarzyło się w ciągu ostatniego roku. Po prostu myślałam, że odzyskałam zdrowie, ale tego nie zrobiłam, a potem żyłam z takim kłamstwem i próbowałam pokazać światu, że jestem szczęśliwa, kiedy tak naprawdę nie byłam. – kontynuowała.

Piosenkarka powiedziała również, że kiedy zdecydowała się na wydanie kolejnego albumu, zrobiła to z pełną świadomością, że nie będzie już martwiła się tym, jak wygląda i że musi wpasować się w jakikolwiek kanon urody i będzie po prostu sobą. Gwiazda dodała też, że jej zdaniem ktoś powinien stanąć w obronie ludzi, którzy chudnąc na siłę, nie wyglądają naturalnie.

Musiałem ćwiczyć na siłowni codziennie, sześć dni w tygodniu, aby utrzymać taką sylwetkę… To prowadziło mnie tylko w jedną stronę i nie chcę iść tą ścieżką ponownie. Nie jestem skłonna niszczyć zdrowia psychicznego, aby wyglądać w określony sposób. – podsumowała Demi.


Demi Lovato w bikini

Demi Lovato w bikini

Demi Lovato po odwyku

Demi Lovato po odwyku

Demi Lovato – Super Bowl 2020

Demi Lovato – Super Bowl 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×