Szukaj

Gwiazda Disneya wzięła ślub w bajecznej sukni. Po czterech miesiącach pokazała obłędne zdjęcia z ceremonii

Debby Ryan ślub

Debby Ryan ślub

Sławna para długo milczała na temat swojego ślubu. Wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy, a 4 miesiące po niezapomnianej uroczystości małżonkowie postanowili opublikować zdjęcia z bajecznej ceremonii.

Aktorka Debby Ryan i perkusista Twenty One Pilots Joshua Dun wzięli ślub. Para pobrała się rok po zaręczynach, wesele zorganizowali w ekspresowym tempie, bo w ciągu 28 dni. Sakramentalne tak wypowiedzieli sobie w sylwestrową noc. Chociaż czasu było naprawdę niewiele, to udało im się zorganizować niesamowitą uroczystość.

Debby Ryan i Joshua Dun: zaręczyny

Smykałkę do planowania ważnych wydarzeń w ekstremalnych warunkach Joshua ma we krwi. Z godziny na godzinę podjął decyzję o oświadczynach. Twenty One Pilots ruszało w trasę po Nowej Zelandii, a Debby towarzyszyła swojemu ukochanemu. To właśnie tam chciał poprosić ją o rękę. Pierścionek indywidualnego projektu jednak nie był gotowy w dniu ich wyjazdu.

Wysyłka pocztą nie wchodziła w grę, dlatego gdy tylko jubiler dał znak, brat Debby razem ze swoją żoną wsiedli do samolotu i polecieli dostarczyć go zakochanym. Udało im się dotrzeć do hotelu, w którym zespół zatrzymał się na 5 minut przed zaplanowaną randką. Joshua oświadczył się w domku na drzewie, a wcześniej wynajął kamerzystę i fotografa, którzy zamaskowani w krzakach uwiecznili całe wydarzenie.

Debby Ryan i Joshua Dun wzięli ślub

Uroczystość w stylu Gatsby odbyła się w hotelu Van Zandt w Austin w stanie Teksas. Para wynajęła dla siebie i swoich gości cały ośrodek aż na 3 dni. W przygotowaniach pomagał im słynny organizator ślubów Alex Moreau. Narzeczeni sami napisali swoje ślubne przysięgi, a obrączki do kościoła wniósł ubrany w muszkę pies pary – Jim.

Debby tego dnia wybrała przepiękną suknię ślubną w stylu księżniczki projektu Elie Saab. Joshua wystąpił w garniturze ze szmaragdowego aksamitu. Małżonkowie dopiero 4 miesiące po ślubie zdecydowali się opowiedzieć o uroczystości i pokazać fanom kilka zdjęć. Chociaż ci są niezwykle czujni, ponieważ już w połowie kwietnia zauważyli na palcu Joshuy obrączkę w teledysku do Level of Concern.

View this post on Instagram

(see bio/ @voguemagazine )

A post shared by Debby Ryan (@debbyryan) on

Debby Ryan: kim jest?

To amerykańska aktorka i piosenkarka znana głównie z produkcji Disneya. Widzowie w Polsce najbardziej kojarzą ją z młodzieżowego serialu Suite Life: Nie ma to jak statek, w którym zagrała jedną z głównych postaci Bailey Picket.

Debby w styczniu 2012 roku odwiedziła Polskę, by promować swój najnowszy serial Jessie, w tym samym roku zagrała również w filmie Bunt FM. Aktorka potrafi grać na gitarze klasycznej, elektrycznej, fortepianie i keyboardzie. W lipcu 2011 roku ukazał się jej We ended right, który nagrała wspólnie ze swoim bratem Chasem Ryanem oraz Chadem Hivelyem.


Debby Ryan ślub

Debby Ryan ślub

Debby Ryan ślub

Debby Ryan ślub

Debby Ryan ślub

Debby Ryan ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×