Szukaj

Wielki powrót Dawida Woskaniana. Trafił na okładkę ELLE. Zwycięzca Top Model odrodził się jak Feniks z popiołu

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian na okładce ELLE MAN. Zwycięzca ósmej edycji Top Model jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu dla mężczyzn. Jego zdjęcia promują kampanię popularnego projektanta.

Top Model otworzyło drzwi do kariery już ponad setce młodych i pięknych osób w Polsce. Tylko nielicznym udało się odnieść znaczący sukces w branży mody. Do tego wąskiego grona zalicza się Dawid Woskanian, na którego karierze wielu internautów już dawno postawiło krzyżyk. Tymczasem 20-latek w wielkim stylu powrócił, odradzając się niczym feniks z popiołów.

Dawid Woskanian na okładce ELLE MAN

Rynek prasowy w Polsce słabnie z każdym dniem. W ostatnim czasie mnóstwo magazynów zakończyło swoją działalność lub przeniosło ją do internetu. Do grona gazet, które wciąż można dostać w regularnej sprzedaży zalicza się ELLE MAN. Jedno z niewielu pism dla mężczyzn od dawna cieszy się sporym uznaniem czytelników, a to za sprawą wysokiej jakości treści i ciekawych bohaterów, którzy zdobią okładki.

Gwiazdą najnowszego wydania jest Dawid Woskanian. Zwycięzca Top Model pojawił się na czołówce pisma nie bez powodu. Model swoją twarzą firmuje nową kolekcję ubrań Mariusza Przybylskiego, z którym rozpoczął współpracę jeszcze w czasach Top Model.

Dawid zapewnił fanów, że w środku gazety znajdą jeszcze więcej jego zdjęć.

Już niedługo efekty wspaniałej sesji dla @ellemanpolska. Miałem przyjemność zaprezentować jak zawsze genialną kolekcję @mariusz_przybylski. Kto czeka ze mną na efekty tej współpracy, ja już się nie mogę doczekać. A tu jedno ze zdjęć, które się pojawi 🙂

Już pierwsza fotka wywołała spory entuzjazm wśród komentujących publikację na Instagramie. Komplementom i zachwytom nie ma końca. Internauci twierdzą, że Dawid wypadł świetnie i udowodnił, jak bardzo rozwinął się od czasu, gdy wygrał show TVN-u. Gratulacje złożyli mu nie tylko anonimowi fani, ale także znajomi z branży, wśród nich Żaklina Ta Dinh, Mateusz Maga, Dominic D’Angelica (uczestnik nowego sezonu Top Model) oraz sam szef – Mariusz Przybylski.

Nam też bardzo podoba się najnowsza sesja Dawida. Czekamy na więcej!


Dawid Woskanian na okładce ELLE MAN

Dawid Woskanian na okładce ELLE MAN

Dawid Woskanian na pokazie Mariusza Przybylskiego

Dawid Woskanian na pokazie Mariusza Przybylskiego

Dawid Woskanian na pokazie Mariusza Przybylskiego

Dawid Woskanian na pokazie Mariusza Przybylskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×