Dawid Woskanian z „Top Model” ma dziewczynę! Pierwszy raz pochwalił się swoją ukochaną Weroniką

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian ma dziewczynę. Zwycięzca 8. edycji Top Model od lat zmaga się z zespołem Tourette'a, który utrudnia mu normalne funkcjonowanie. Jednak chłopak nie poddaje się i dzielnie walczy o spełnienie marzeń. Wspiera go w tym ukochana, którą pochwalił się w wywiadzie dla Vivy!.

Życie z chorobą nie należy do najłatwiejszych, jednak jest zdecydowanie lżejsze jeśli obok ma się bliskich. Doskonale wie o tym Dawid Woskanin. Na szczęście nie jest sam. Zawsze może liczyć na najbliższą rodzinę – dwie starsze siostry, mamę i tatę Ormianina. Oprócz tego jest jeszcze ktoś, kto dla niego jest bardzo ważny.

Czy Dawid Woskanian jest zakochany?

W wywiadzie dla Viva! Dawid Woskanian przyznał się, że ma dziewczynę. Od początku trzymała za niego kciuki i wierzyła w jego wygraną w Top Model. Para jest ze sobą szczęśliwa, chociaż początki były trudne.

Dawid Woskanian o dziewczynie. Model poznał swoją partnerkę na Gadu-Gadu i sam nie był pewny, jak się wszystko potoczy. Powiedział jej o chorobie, jednak sama dziewczyna nie wiedziała, jak zareaguje na to wszystko na żywo. Na szczęście okazało się, że na randce szybko znaleźli wspólny język, a między nimi zaiskrzyło.

Weronika studiuje w Białymstoku. Gdy przeprowadzę się do Warszawy będę miał do niej dużo bliżej – cieszy się Dawid.

View this post on Instagram

????

A post shared by Dawid Woskanian (@dawid_woskanian) on

Dawid Woskanian o dziewczynie

Choroba 20-latka nie jest przez każdego rozumiana. Dawid Woskanian spotyka się z nieprzyjemnymi zaczepkami od osób w różnym wieku. Na szczęście w takich momentach również ma wsparcie swojej dziewczyny, która bardzo przeżywa momenty, gdy ktoś go obraża.

Denerwuję się, jak ktoś mnie obraża. Spotkałem kiedyś starszą panią, która zapytała mnie, czy jestem pod wpływem narkotyków. Odpowiedziałem: „Nie, proszę pani, jestem chory”. A ona, że mam się iść powiesić – relacjonuje jedną z bardziej przykrych sytuacji. – Co gorsza, spotkałem ją kolejny raz. Powiedziała, że jak nie przestanę, zadzwoni po straż miejską, bo sobie żarty robię i świruję. Jak ktoś zaczyna gadać coś tak głupiego, aż zacieram ręce, by go utemperować.

Na szczęście takie sytuacje mają miejsce coraz rzadziej. Dawid Woskanian żyje pełnią życia i stara się robić swoje.

Trzymamy kciuki za szybką karierę modela.


Dawid Woskanian z dziewczyną

Dawid Woskanian z dziewczyną

Dawid Woskanian z siostrą

Dawid Woskanian z siostrą

Dawid Woskanian

Dawid Woskanian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×