Dawid Woliński nagrał, jak wprowadzają mu pod skórę nici. Auć! Boli od samego patrzenia

Dawid Woliński

Dawid Woliński

Dawid Woliński to niezły przystojniak. Teraz wiemy, jak o siebie dba. Na Instastory pokazał filmy wykonane podczas zabiegu medycyny estetycznej.

Dawid Woliński to ikona stylu. Ubrania tego projektanta mody noszą gwiazdy, takie jak m.in. Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha i Grażyna Torbicka. W ostatnim czasie sława marki Polaka wyszła też poza granice kraju. W Stanach Zjednoczonych kreacje Wolińskiego propagowały słynne influencerki: Paris Hilton Nicole Richie.

Projektant z pewnością nie zyskałby tak wielkiej sławy, gdyby nie udział w programie TVN Top Modelw którym zasiadł w panelu jurorskim. Widzowie pokochali go od pierwszego odcinka z jego udziałem. Do historii polskiej telewizji przeszła scena, gdy przystojniak podważył naturalność biustu jednej z uczestniczek, a następnie własnoręcznie sprawdzał, czy na pewno nie jest on sztuczny, co wywołało wiele dyskusji wśród widzów.

Dawid bardzo o siebie dba. Nie tylko trzyma dietę, ale również jest stałym gościem siłowni. Nie dziwi, że często pokazuje się bez koszulki i eksponuje swoje męskie kształty. Jakiś czas temu podzielił się odważnymi fotkami, na których zapozował w samym ręczniku. Zdjęcia rozgrzały fanów i fanki do czerwoności, choć nie zabrakło też nielicznych głosów malkontentów.

Dawid Woliński pokazał filmy z gabinetu medycyny estetycznej

W utrzymaniu wspaniałego looku przystojniakowi pomaga również medycyna estetyczna. W piątek wrzucił na Instastory filmy nakręcone podczas wizyty w klinice. Widać go na nich w chwili, gdy lekarka aplikuje mu nici PDO, zapewniające lifting twarzy.

Nici PDO (mój ulubiony zabieg na odświeżenie skóry) – napisał w opisie wideo.

Przystojniak pochwalił się też, że wraz z nim wizytę w gabinecie złożyła mama. Należy dodać, że zarówno syn, jak i mama wykonali nieinwazyjne zabiegi, które absolutnie nie zmieniają rysów twarzy, a tylko pomagają utrzymać ładną i gładką skórę.

A wy korzystajcie dobrodziejstw medycyny estetycznej?


Dawid Woliński - zabieg medycyny estetycznej

Dawid Woliński - zabieg medycyny estetycznej

Dawid Woliński - zabieg medycyny estetycznej

Dawid Woliński - zabieg medycyny estetycznej

Dawid Woliński - zabieg medycyny estetycznej

Dawid Woliński - zabieg medycyny estetycznej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×