Szukaj

Rozczarowany Dawid Podsiadło publicznie zwrócił się do Kingi Dudy. Przekazał jej krótką wiadomość

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło dał świetny występ podczas tegorocznej edycji koncertu Męskie Granie. W trakcie wykonywania jednej z piosenek wprost zaapelował do Kingi Dudy. W jakich słowach zwrócił się do córki prezydenta?

Dawid Podsiadło to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w naszym kraju. O jego życiu prywatnym wiadomo niewiele, ponieważ artysta rzadko komentuje doniesienia, które pojawiają się w prasie. Publikacje, które umieszcza w social mediach, dotyczą jedynie jego zawodowych projektów. Zdarza mu się jednak zabrać głos w słusznej sprawie. Wokalista zwykł komentować to, co dzieje się obecnie w naszym kraju. Już jakiś czas temu wyraził swoje zdanie na temat ustawy antyaborcyjnej.

Na samym początku kwarantanny autor hitu Małomiasteczkowy postanowił zareagować na temat kontrowersyjnej ustawy. Wypowiedział się na temat obywatelskiego projektu zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej Zatrzymaj aborcję, który w Sejmie został złożony jesienią 2017 roku. Przewiduje zniesienie możliwości przerwania ciąży ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu. Dawid uważał jednak, że podczas trwającej pandemii w kraju są poważniejsze problemy, który wymagają pilnej interwencji.

Walczcie z wirusem, nie z Kobietami.

Takie słowa mogliśmy przeczytać na jego profilu na Facebooku. Tym razem zwycięzca X-Factora chciał wyrazić swoje poparcie dla środowiska LGBT. Zwrócił się jednak bezpośrednio do córki prezydenta.

Dawid Podsiadło apeluje do Kingi Dudy ws. LGBT

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa Festiwal Męskie Granie – podobnie jak inne wydarzenia muzyczne – został odwołany. Po zniesieniu obostrzeń mógł odbyć się jedynie koncert finałowy w Żywcu, podczas którego na scenie pojawił się między innymi Dawid Podsiadło. Muzyk podczas wykonywania swojej piosenki Trofea zaapelował do Kingi Dudy.

Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny… – mogliśmy usłyszeć w trakcie wykonywania piosenki.

https://www.instagram.com/p/CDqUlZJFi11/?utm_source=ig_web_copy_link

Wokalista umieścił swoją wypowiedź pomiędzy kolejnymi frazami piosenki. Na scenie podczas występu pojawiły się również flagi w kolorach tęczy, która jest symbolem środowiska LGBT+. To, co działo się na scenie, ma mieć związek z przemową córki prezydenta podczas wieczoru wyborczego jej ojca oraz aresztowaniem Margot. Policja w dosyć ostry sposób potraktowała także innych protestujących, którzy wspierali aktywistkę LGBT.

Przed swoim występem do tej sytuacji odniosła się również młoda wokalistka Daria Zawiałow. Przed wykonaniem piosenki Nie miłość powiedziała ze sceny:

W Warszawie dzieją się dantejskie sceny, bije się ludzi. Ta piosenka jest przeciwko przemocy.

Przypomnijmy, o co prosiła Polaków 12 lipca córka prezydenta Andrzeja Dudy:

Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek. Szanujmy się.

Jak na razie Kinga Duda nie odniosła się do tego, co Dawid Podsiadło powiedział do niej wprost ze sceny.


Dawid Podsiadło Męskie Granie 2020 Trofea

Dawid Podsiadło Męskie Granie 2020 Trofea

Dawid Podsiadło Męskie Granie 2020 Trofea

Dawid Podsiadło Męskie Granie 2020 Trofea

Kinga Duda - wybory 2020

Kinga Duda - wybory 2020

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  W innych krajach jest to normalne i nikt nie musi się bić tylko dlatego że nie kocha tego , kogo Wy chcecie. Dajcie ludziom żyć jak chcą a wszystko będzie dobrze i niepotrzebne będą bójki ani interwencja policji. Ale to tylko w Polsce takie akcje , bo takiego prezydenta sobie wybraliście…

 • Gośćalejaj pisze:

  Dawid kiedy ty się przyznasz?

 • Gość pisze:

  słuszny komentarz, niech każdy robi to na czym się zna, z tego co wiem, ten muzyk nie jest prawnikiem i nie powinien oceniać decyzji Sądu

 • JolkaZG pisze:

  i te wpisy świadczą o nienawiści, braku tolerancji, wstyd ludzie!!! A najsmutniejsze jest to, że nie mierzy się wszystkich jedna miara, co można jednym, drugim zabronione. Gdzie aresztowania ludzi, którzy zrobili szubienice i powiesili na nich europosłów i jeszcze dumnie przy nich stali. Gdzie była policja, stała obok? I to w naszym kraju się dzieje. Pewnie, jeśli w tych rodzinach które tak gardzą LGBT, urodził się gej, lesbijka albo transwestyta inaczej by spojrzeli na sytuacje tych ludzi……punkt widzenia zawsze zależy od miejsca siedzenia..albo op braku nie dość że inteligencji to i związanej z nią, brakiem wyobraźni.

 • Gość pisze:

  Zajmij się śpiewaniem, a nie polityką, lepiej na tym wyjdziesz

 • Gość pisze:

  Jak to bije się ludzi???? To im – całemu temu LGBT wolno ludzi terroryzować, a policja ma siedzieć i patrzeć??? Chyba ich tak samo obowiązuje prawo??? A o jakiej Margot się mówi? Czy ta osoba takie imię ma w dowodzie osobistym? Czy też w spodniach ma jajka i penisa, a nazywa się kobietą?? Mnie jako kobietę to obraża i profanuje kobiecość!!!

 • Gość pisze:

  Pizdeczko,o tobie i tobie podobnych internetowych napinaczach jest jedna z piosenek DAWIDA PODSIADŁO.

 • Gość A. pisze:

  Ja się pytam gdzie jest tolerancja ludzi LGBT i poszanowanie naszych tradycyjnych wartości ?? Świat trzeba zmieniać od siebie- nie siłą wymuszać. Niech oni w końcu poszanuja nasze wartości, tradycje, świętość miejsc i pomniki ! TOLERANCJA ZA TOLERANCJĘ.

 • lynx pisze:

  taki jesteś twardziel ze sceny, lubisz gnoić ludzi, podsiadło?

 • gość 2 pisze:

  co się dzieje , a gdzie policja , dlaczego nic nie robi

  • Gość pisze:

   Jak się nie ma zbyt wiele do zaoferowania to najlepiej być poprawnym politycznie, by wrócić na siebie uwagę. Po co celebrycie znajomość tematu, ważne aby iść z prądem, fakt, że ten człowiek bił kogoś o innych poglądach nie ma dla Pana znaczenia. Panie Dawidzie jakie to płytkie i małostkowe z Pana strony – tolerancja TAK dla Pana pupili, BRAK tolerancji dla osób o innych poglądach- WSTYD!
   Zanim wyrazi się swoja opinię trzeba poznać punt widzenia każdej ze stron, a nie tylko tej modnej czyli LGBT, używanie rozumu nie boli, proszę sprawdzić.

 • Gość pisze:

  Biją wandali i chuliganów

 • ANNA PAWLO. pisze:

  DLACZEGO JEST ŻE CO INNEGO MÓWIMY CO INNEGO ROBIMY???

 • Gość pisze:

  Nareszcie! Dawno policja powinna zaprowadzić porządki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×