Dawid Podsiadło zapuścił włosy. Z bujną czupryną i odważną grzywką wygląda jak przeciwieństwo dawnego siebie

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło jest jedną z gwiazd, która wystąpiła na Open'er Festivalu. Piosenkarz dał niesamowity koncert, ale uwagę fanów jeszcze bardziej przykuł jego nowy wizerunek. Stylizację zaczerpnął rodem z lat 80. Co za fryzura!

Dawid Podsiadło to jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia. Ogromna popularność przyniósł mu udział w programie X-Factor. Tam zachwycił wszystkich jurorów, a także publiczność. Pierwszy krążek wokalisty rozszedł się w rekordowym nakładzie ponad 130 tys. egzemplarzy, dzięki czemu płyta osiągnęła status diamentowej. Z czasem jego kariera zaczęła nabierać niesamowitego tempa. Teraz każda kolejna piosenka Dawida staje się wielkim hitem, a rozgłośnie radiowe tylko czekają aż na premierowe utwory muzyka.

Czas pandemii na długo zatrzymał Dawida w domu. Podobnie jak inni artyści musiał on zrezygnować z koncertów i spotkań z fanami. Nie można się zatem dziwić, że wszyscy z wielkim utęsknieniem czekali na moment, w którym będzie mógł powrócić na scenę. W maju po długiej nieobecności pojawił się Watching Party PLE i pozował na ściance, prezentując nietypową dla niego stylizację.

Dawid Podsiadło zmienił fryzurę

Po odpoczynku od koncertów nie tylko fani są spragnieni występów. Artyści również od kilku tygodni cieszą się z faktu, że w końcu mogą pojawić się na scenie. Wokalista pojawił się między innymi na Open’er Festivalu, gdzie zaprezentował zupełnie nową fryzurę. Do tej pory znakiem rozpoznawczym Dawida była burza króciutkich loków. Tym razem zdecydował się jednak na diametralną zmianę wizerunku. Wyraźnie zaczerpnął inspirację z lat 80. i pojawił się na scenie w obcięciu na tak zwanego czeskiego piłkarza. Osobliwe cięcie polega na mocnym skróceniu włosów z przodu i pozostawieniu długiego tyłu i boków.

Dawid! Open'er Park – fenomenalny pierwszy koncert Dawid Podsiadło za nami. Dziękujemy!

Posted by Open'er Festival on Friday, July 23, 2021

Fani nie pozostawili nowego wizerunku swojego ulubieńca bez reakcji. Pod postem, który pojawił się a profilu Open’era natychmiast ruszyli z komentarzami.

  • Czeski metal. I jak tu nie lubić Dawida.
  • To są okolice Krawczyka.
  • Krótko z przodu długo z tyłu. Najlepszy czeski piłkarz.
  • Stylówka prima sort.
  • Ta stylówka jest wspaniała i koszmarna zarazem, brawo za zabawę stylem i konwencją.
  • Czeski hokeista… Tak to się kiedyś określało… A koncert faktycznie super.

Wobec tej metamorfozy Dawida zdecydowanie nie da się przejść obojętnie. A wam jak się podoba wokalista w zupełnie nowej odsłonie?


Dawid Podsiadło na imprezie Watching party PLE

Dawid Podsiadło na imprezie Watching party PLE

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×