Szukaj

Dawid Podsiadło upiekł najdroższy sernik świata. Trafił na licytację WOŚP. Chętnych masa. Nie uwierzycie, ile kosztuje

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło na licytację WOŚP 2021 przekazał wyjątkowe przedmioty: trzy serniki, które osobiście dostarczy. Licytacja powoli dobiega końca. Nie uwierzycie, jaka kwota na razie jest w grze.

Dawid Podsiadło od wielu lat jest na fali popularności. Zasłynął dzięki programowi X Factor. Zgłosił się na casting, potem przeszedł przez kolejne etapy i dotarł do finału, który wygrał. Show otworzyło mu drzwi do kariery. Osiem lat temu wydał album Comfort and Happiness, który w mgnieniu oka stał się popularny. Artysta poszedł za ciosem i nagrał dwie kolejne płyty. Każda z nich osiągnęła sukces.

Serniki Dawida Podsiadło trafiły na licytację WOŚP 2021. Jaką kwotę osiągnęły?

Podsiadło co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem przekazał na licytację wyjątkowe przedmioty, własnoręcznie upieczone serniki á la Podsiadło w ilości 3 sztuki. Muzyk zadeklarował, że osobiście dostarczy je zwycięzcy  w terminie, który wcześniej ustalił.

By zachęcić potencjalnych kupujących, Dawid nagrał filmik, w którym występuje przed kamerą. Został bohaterem Telezakupów Bambo, które poprowadził z Klaudiuszem Sevkoviciem, uczestnikiem pierwszej edycji programu Big BrotherWideo, które możecie zobaczyć tutaj, zrobi wam dzień.

Licytacja powoli dobiega końca. Pozostał już tylko jeden dzień, by serniki przygotowane przez Podsiadło zyskały nowego właściciela. Dawid, by zachęcić do zakupów, dodał nowy post na Instagramie. Pokazał zdjęcie apetycznie wyglądającego ciasta, w opisie wymienił wszelkie atuty, które czekają na darczyńcę. Przekonywał, że kwota licytacji, która aktualnie wynosi ponad 30 tysięcy złotych, wcale nie jest wygórowana:

Zachęcam do licytacji, bo choć cena wydaje się wygórowana to tak naprawdę okazja:

– Serniki są przypominam trzy, więc przy obecnej kwocie wychodzi ok 10 tysięcy zł za jeden

– Zakładając, że każdy można pokroić na 10 dużych lub 20 małych kawałków wychodzi 500 zł za obcowanie z naprawdę dobrym i popularnym sernikiem

– Gdyby każdy mieszkaniec Zielonej Góry (ok 140 tysięcy osób) kupił w tej cenie jeden kawałek sernika, to kosztowałoby to raptem 70 milionów które sami wiecie kto i sami wiecie co i na co.

Mówię przecież, że okazja.

Wpis rozbawił internautów, którzy w opisie pod zdjęciem pozostawiają mnóstwo komentarzy:

  • Prosze Państwa okazja!
  • Opis mistrzostwo. Brawa dla Ciebie.
  • Jak leży na krysztale… wiadomo. Brawa dla Ciebie.

Serniki á la Podsiadło możecie licytować tutaj.


Dawid Podsiadło zachęca do zakupu sernika

Dawid Podsiadło zachęca do zakupu sernika

Serniki Dawida Podsiadło przekroczyły kwotę 30 tysięcy złotych

Serniki Dawida Podsiadło przekroczyły kwotę 30 tysięcy złotych

Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dawid Podsiadło przekazał na licytację sernik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×